PC İçin PlayStation Now Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

PlayStation oyunları artık PC üzerinden oynanabilecek. Sony, kısa süre önce yaptığı duyuruda PlayStation Now’ın artık PC için de sunulduğunu açıkladı. DualShock 4 kontrolcüsü için de kablosuz USB adaptörü hazırlayan Sony, PS4 kontrolcünüzü PC’nizde kablosuz olarak kullanmanıza da imkan tanıyacak. Bu servis önce Birleşik Krallık, daha sonra Kuzey Amerika bölgelerinde hizmete girecek. Diğer bölgeler hakkında henüz kesin bir bilgi […]

PC İçin PlayStation Now Duyuruldu Technopat

4237904.gif

Daha fazlası...

Saçmalıyorlar, yıllardır övündüğümüz şey gidiyor, bizde Uncahrted var, bizde İnfamous var, bizde Demons Souls var diyorduk.
2013'den beri konsollar kale kaybediyordu, GTA5'te kazanıyoruz zannettik sonra o da düştü, son kalemiz de düşüyor Now ile.

Eskiden şöyle hararetli konsol versus bilgisayar savaşları olurda saatlerce tartışırdık en sonda konsolcu dersi bize özel oyunlar var, insanlar konsol alırdı sırf o oyunlar için fakat sony kendi kuyusunu kazıyor.

Eskiden şöyle hararetli konsol versus bilgisayar savaşları olurda saatlerce tartışırdık en sonda konsolcu dersi bize özel oyunlar var, insanlar konsol alırdı sırf o oyunlar için fakat sony kendi kuyusunu kazıyor.

Eskiden hayatımda Play Station vardı. 1 ve 2 sıfır olarak satın almıştım. İlk çıkan PS1 1998 yılında PS2 ise 2004 yılında satın almıştım. PC ile tanışınca bitti bu devir bende. PS2 hala canavar gibi duruyor 9 yaşındaki yeğenime verdim.

Daha i ay önce, bir arkadaşımız sistem toplamış altına da yazmış " GTA, BF, Ucharted gibi oyunları oynatsın", demiştim Uncharted mı bekliyorsun diye? Bir kaç haftaya kadar çıkar yazmış. Ne güldüm ona, bide dalga geçmiştim içimden bilirsiniz konsolcuların, diğer platformlara bakış açılarını, şimdi gerçek oluyor rezil olduk.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı