PC ile alakalı en korktuğunuz şey

Mavi ekran hatası tarzı anlarda ne derece korktunuz? Veya en korktuğunuz PC anısı nedir veya ne olmasından korkuyorsunuz? Şahsen ben kaptop kullanıcısı olarak anakart bozulmasından çok korkarım.
Diğer cevaplara göre biraz farklı ama 😅 herhangi bir virüs vasıtasıyla tüm e-posta/steam falan ne var ne yoksa çalınması 😂

Arkadaşımla cs go yoldaş oynarken bi anda oyundan düşüp çevrimdışı olmuştu sonra telefonla arayıp ekran kartının duman çıkarmaya basladığını,yandığını öğrenmiştim o zamandan beridir korkarım bu durumdan.

Mavi ekran hatası tarzı anlarda ne derece korktunuz? Veya en korktuğunuz PC anısı nedir veya ne olmasından korkuyorsunuz? Şahsen ben kaptop kullanıcısı olarak anakart bozulmasından çok korkarım.
Var biraz. Mesela bir CMD komutuyla PC'yi açılmaz hale getirmek, Windows logosunda takılı kalması, hele önemli bir PC ise...

Eskiden Darkcomet Rat gibi programları kullanırdım.O yüzden en büyük korkum Trojan yemek.Malum işi yaparken kameradan video kaydı aldıklarını düşünsenize.Bu korkumdan dolayı kamerayı hep bantlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı