PC kapanırken hata veriyor

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Herkese iyi günler. PC kapanırken bir hata alıyorum. Fakat bu hata PC kapanırken olduğu için ne yazdığını tam okuyamıyorum. Video çekerken bir görsel yakaladım fakat net olarak okunmuyor. Görsele eklediğim görüntüyü netleştirebilecek ya da ne yazdığını söyleyebilecek birisi olursa çok sevinirim. Teşekkürler. 🙂

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-07-30-17-49-18-634_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-07-30-17-49-18-634_com.miui.gallery.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 716
Dostum biliyorum bu hatayı. Yakın zaman da ben de Pc'yi kapatırken bu hatayı bir kere almıştım. Bir daha da almadım. Görselde ne yazdığı okunmuyor da. Ben bu hatayı aldığım da, hatırladığım kadarıyla "adresinde ki yönerge bellek adresine başvurdu. Bellek Read olamadı" yazıyordu. Çözümü nedir bilmiyorum ama istersen Memtest86 ile Belleklerini test et. Bellek arızası olabilir.

Dostum biliyorum bu hatayı. Yakın zaman da ben de Pc'yi kapatırken bu hatayı bir kere almıştım. Bir daha da almadım. Görselde ne yazdığı okunmuyor da. Ben bu hatayı aldığım da, hatırladığım kadarıyla "adresinde ki yönerge bellek adresine başvurdu. Bellek Read olamadı" yazıyordu. Çözümü nedir bilmiyorum ama istersen Memtest86 ile Belleklerini test et. Bellek arızası olabilir.
Evet dediğin hata sanırım. Memtest86 nedir peki? Bilgi verebilir misin biraz.

Evet dediğin hata sanırım. Memtest86 nedir peki? Bilgi verebilir misin biraz.
Belleklerin arızalı olup olmadığını öğrenmek için kullanılan bir araç. Kullanımını aşağıdaki rehberden bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belleklerin arızalı olup olmadığını öğrenmek için kullanılan bir araç. Kullanımını aşağıdaki rehberden bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamdır dostum. Çok teşekkür ederim iyi akşamlar. 👍🏻

Yeni konular

Geri
Yukarı