PC kapanmıyor

Mehmet18

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iyi akşamlar. Bugün PC'yi kapatmak istedim kapanmadı. Bilgisayarı kapat diyorum kapanmıyor. 6-7 defa denedim sonra PC'nin reset atma tuşundan denedim restart attım sorun düzeldi. Bu sorun sizce neden olur?

Arkadaşlar, iyi akşamlar. Bugün PC'yi kapatmak istedim kapanmadı. Bilgisayarı kapat diyorum kapanmıyor. 6-7 defa denedim sonra PC'nin reset atma tuşundan denedim restart attım sorun düzeldi. Bu sorun sizce neden olur?
PSU kaynaklı olabilir.

Kapanmıyor derken; Mavi ekranda bilgisayar kapatılıyor yazısı geliyor ama bekletiyor mu, yoksa bilgisayar kapata tıkladıktan sonra hiçbir tepki vermiyor mu?

Çalışan bir uygulamadan dolayı kapanmamış olabilir ama arkadaşların dediği gibi durumu biraz tarif eder misiniz bilgisayar kapanma sekansına giriyor mu yoksa Bilgisayarı kapat dedikten sonra hiçbir şey olmuyor mu?

Çalışan bir uygulamadan dolayı kapanmamış olabilir ama arkadaşların dediği gibi durumu biraz tarif eder misiniz bilgisayar kapanma sekansına giriyor mu yoksa bilgisayarı kapat dedikten sonra hiçbir şey olmuyor mu?

Hocam PC'yi kapatmak istedim sol alttan bilgisayari kapat diyorum hiçbir şey olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı