PC kendi kendine kapanıp açılıyor

Scharsvesd

Decapat
PC'yi 2021 şubat ayında almıştım. İlk aldıgım zamandan 1 hafta sonra PC'yi kullanırken herhangi bir anda ekranda siyah beyaz sarı kırmızı yeşil renkte küçük kareler çıkıyordu. PC ya kendini kapatıp açıyor ya da ekran gidip geliyordu. 1 ay sonra kendiliginden çözüldü. Bir şu zamana kadar da bir sorun olmadı şu son 1 haftadır ise farklı bir sorunla karşılaşıyorum oyundan çıktıktan sonra PC soğumaya başladıktan 5 dakika gibi bir vakit sonra ekran 1 saniyeliğine donuyor ve video sinyali yok yazıyor PC kendi kendini kapatıp açıyor ama bu da her zaman olmuyor bunun sebebi nedir acaba çözüm önerileriniz var mı?

İlk yaşadığını ben yaşamıştım ama sadece sorunlar aynıydı ve iç ekran kartlarım erimişti. Ekran kartı ve mönitöre giden kabloyu imkanın var ise başka bir bilgisayarda dene.

İlk yaşadığını ben yaşamıştım ama sadece sorunlar aynıydı ve iç ekran kartlarım erimişti. Ekran kartı ve mönitöre giden kabloyu imkanın var ise başka bir bilgisayarda dene.

Denedim o PC de bir şey olmadı bu arada şimdi de geri taktım bu sefer ekran 5 saniye donuyor rahatsız edici bir ses geliyor ve PC kapanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı