PC kendi kendine kapanıyor

Alisvnce

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
PC oyun oynarken öncelikle Outlook paint gibi kendi kafasına göre uygulamalar açıyor benim istemim dışında, aradan bir süre geçmeden PC kendi kendini kapatıyor ve hata vs göstermiyor. PC'de aşırı ısınma söz konusu değil internette aradım sorun hakkında herhangi bir şey bulamadım.

Benimde aynı sorun vardı ekran kartının fanını bağlamayı unutmuşum ısınınca kapanıyordu , bağlantıları kontrol etmeni tavsiye ederim.

PC oyun oynarken öncelikle Outlook paint gibi kendi kafasına göre uygulamalar açıyor benim istemim dışında, aradan bir süre geçmeden PC kendi kendini kapatıyor ve hata vs göstermiyor. PC'de aşırı ısınma söz konusu değil internette aradım sorun hakkında herhangi bir şey bulamadım.
RAT yemiş olabilirsiniz. Kaspersky ile tam tarama yapın.

Malwarebyte la falan bir aratsana varmı bir virüs ? Diğer türlü format atman gerekecek. Bir de kendi kendini kapatıyor dedin ya direk cart diye mi kapatıyor yoksa windows kapatma ekranı falan görünüp öyle mi kapanıyor ?

Sorunu maalesef arkadaşım yaşıyor onun adına açmıştım konuyu bilgisayar oyun oynarken bir süre sonra Outlook hesap makinesi müzik uygulaması gibi uygulamalar açarak öncelikte kapanacağı alarmını veriyor sonrasında ise çat PC kapatılıyor yazısı ile birden kapanıyor açılırken herhangi bir ekran vs de yok normal açılırmış gibi açılıyor ve kısa zaman önce ekran kartı sıkıntılıydı yeni aldığı ekran kartı 0 olmasına rağmen yeni yaşadığı bir sorun

Sorunu maalesef arkadaşım yaşıyor onun adına açmıştım konuyu bilgisayar oyun oynarken bir süre sonra Outlook hesap makinesi müzik uygulaması gibi uygulamalar açarak öncelikte kapanacağı alarmını veriyor sonrasında ise çat PC kapatılıyor yazısı ile birden kapanıyor açılırken herhangi bir ekran vs de yok normal açılırmış gibi açılıyor ve kısa zaman önce ekran kartı sıkıntılıydı yeni aldığı ekran kartı 0 olmasına rağmen yeni yaşadığı bir sorun.

1. Virüs tehlikesi, tarama yapın.
2. Ekran kartı uygulamaları açıyor olabilir, ekran kartı böyle yapınca da bilgisayar alarm verip kapanıyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı