PC Kullanırken paranoya olduğunuz şeyler neler?

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
Arkadaşlar size soruyorum. Sisteminizi kullanırken paranoya olduğunuz konular neler? Ben 2-3 ay öncesine kadar yeni bilgisayar alırken mağduriyet yaşadım diye, 2.sefer aldığım (yani şimdi kullandığım sistem) kasada sürekli bir ses kontrolü yapıyorum. En ufak gelen bir seste forumda konu açmıştım hatta :D

Yanıtlarınızı bekliyorum, illaki garip takıntılar vardır herhalde.

Arkadaşlar size soruyorum. Sisteminizi kullanırken paranoya olduğunuz konular neler? Ben 2-3 ay öncesine kadar yeni bilgisayar alırken mağduriyet yaşadım diye, 2.sefer aldığım (yani şimdi kullandığım sistem) kasada sürekli bir ses kontrolü yapıyorum. En ufak gelen bir seste forumda konu açmıştım hatta :D

"Fan sesi, hızı, fan çalışıyor mu kaygısı, fişler tam takılı mı, arkaplanda istem dışı çalışan bir şey var mı?" gibi bir sürü paranoyam var denebilir...

Oyun oynarken arada biri beni mi izliyor? Korkuyorum ve hemen tarama başlatıyorum ve hiç bir şey çıkmıyor. O anki korku hissi hiç bir yerde yok.

Geri
Yukarı