PC mi, PS4 mü?

Buğra Koyuncu

Centipat
Katılım
6 Eylül 2017
Mesajlar
9
Merhaba arkadaşlar, bir konuda kararsız kaldım. 3000 TL bütçem var eğer PC alırsam bu fiyata alacağım. PS4 alırsam kalan paraya da oyun almayı düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım?
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Dark Might

Hectopat
Katılım
21 Kasım 2016
Mesajlar
659
Yer
İzmir
PC al. PS5 2 sene sonra çıkacak 1 sene içinde baya bir oyuncu PS4'ten geçiş yapacaktır.(eğer fiyatı yüksek olmazsa konsol sevenler konsoldan devam ederler.) Geçiş olmasa bile PC öneririm FPS oyunları zevkini konsoldan alamazsınız birde bir başka arkadaşın dediği gibi yükseltme de büyük bir artı. Son olarak da şimdi bazı kişiler FPS PC de iyiyse futbol ve yarış da PS4'te iyi diyebilir belki. Eğer o zevki istiyorsan bir F710 veya F310 alıp halledersin.(yarış oyunları neyse de klavyeden futbol baya bir zor ben oynayamam.) PC'yi de TV'ye bağlarsın büyük ekranlı güzel çözünürlüklü bir TV ise kanepeden oynarsın eğer kablosuz bir gamepad aldıysan.
 

Mr.Acar

Kilopat
Katılım
5 Aralık 2017
Mesajlar
4.499
Makaleler
14
Çözümler
170
Yer
Türkiye/İstanbul
PS4'e özel oyunları umursamıyorsan, PC al

PC de iyi ve uzun omurlu olmasi icin en az GTX 1060 alman lazim ki sadece o PS4 parasi.


Bilmem anlatabildim mi ?(n)

Şöyle bir durum var oyunlar FPS açısından PC, daha stabil. Aynı zamanda PS oyunları olması gerektiğinden de pahalı. Yani 5 oyun daha alacaksa, güzel bir PC parası çıkar. PC daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden PC.
 

Furkan17TR

Kilopat
Katılım
6 Mart 2017
Mesajlar
4.955
Makaleler
3
Çözümler
32
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
PS4'e özel oyunları umursamıyorsan, PC alŞöyle bir durum var oyunlar FPS açısından PC, daha stabil. Aynı zamanda PS oyunları olması gerektiğinden de pahalı. Yani 5 oyun daha alacaksa, güzel bir PC parası çıkar. PC daha avantajlı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden PC.

Siz sanirim oyunlaro 200 300 liradan hesapladiniz.

Ps ekosisteminden haberi olmayanlarim boyle elestri yapmasin. En fazla 100 liraya takas yaoarak bir suru oyun alabilirsiniz.
 

Yeni konular

Yukarı