PC montajı yapmak

eclip

Decapat
Daha fazla  
Yakın zamanda demonte olarak bilgisayar sipariş ettim. Pahalı olduğu için ve bilgisayar montajı hakkında sıfır deneyimim olduğu için Vatan Bilgisayar'a montaj yaptırmayı düşünüyordum ama sanırım özensiz takıyorlarmış. O yüzden kendim montaj yapmaya karar verdim. Çok zor bir yanı var mı? Montaj yapmak için nelere ihtiyacım olur? Tornavida, kablo tutacağı vs... PC montajı zevkli midir? Yol gösterirseniz sevinirim.

Yakın zamanda demonte olarak bilgisayar sipariş ettim. Pahalı olduğu için ve bilgisayar montajı hakkında sıfır deneyimim olduğu için Vatan Bilgisayar'a montaj yaptırmayı düşünüyordum ama sanırım özensiz takıyorlarmış. O yüzden kendim montaj yapmaya karar verdim. Çok zor bir yanı var mı? Montaj yapmak için nelere ihtiyacım olur? Tornavida, kablo tutacağı vs... PC montajı zevkli midir? Yol gösterirseniz sevinirim.

Bilgisayar özelliklerin ne öğrenebilir miyiz?

Nasıl bir sistem aldınız sıvı soğutma vs. yoksa daha basit olur. Onun dışında kablolamada ve vidalama dediğimiz kısımlarda zorlanabilirsiniz geri kalan kısımlar çok zor değil YouTube'da tonla video var onları izlemeni tavsiye ederim en azından ön bilgin olur.

PSU, anakart kabloları için bol bol video izlemelisiniz. Sizi zorlayacaktır.
Ben de tam olarak sistem toplamayı çözmüş değilim ama sürekli da ve Technopat gibi kanalların sistem toplama videolarını izliyorum tavsiye ederim.

Bilgisayar özelliklerin ne öğrenebilir miyiz?
Ekran kartı 3070
Screenshot_193.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı