PC oyun esnasında kapandı ve tekrar açılmadı

memo89

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Just Cause 3 oyununu oynarken bilgisayar aniden kapandı ve geri açılmadı. Ben de ekran kartını çıkartıp öyle denedim, bilgisayar açıldı. Sonra yine ekran kartını taktım, fanlar kısa süre dönüp kasa açılmıyor. Yeni bir ekran kartı mı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun anakartın kendisinde de olabilir. Ekran kartını başka anakartta deneyin. Eğer aynı durum yaşanırsa ekran kartı değiştirmeniz gerekecek.

Ekran kartı için marka ve model nedir?

Benim arkadaşta 1 TB HDD takınca aynı hata olmuş. Ekran kartını çıkarınca açılıyormuş. O da ekran kartı yandı sanıyor. Yorumlara baktığım kadarıyla sorun başka. Kesin çözümü nedir bu durumun?

Benim arkadaşta 1 TB HDD takınca aynı hata olmuş. Ekran kartını çıkarınca açılıyormuş. O da ekran kartı yandı sanıyor. Yorumlara baktığım kadarıyla sorun başka. Kesin çözümü nedir bu durumun?
Ekran kartı yanması video ki gibi olur, arkadaşın sorunu sadece ekran kartı devresinin üstündeki basit bir entegrenin kısa devreye düşmesi ile olan sorun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartı yanması video ki gibi olur, arkadaşın sorunu sadece ekran kartı devresinin üstündeki basit bir entegrenin kısa devreye düşmesi ile olan sorun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O da yandı sanıyor ve yeni ekran kartı alacaktı.
Yoksa 1 TB HDD takınca ekran kartının yanması komik bir durum.
Hemen söyleyeyim durumu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı