PC oyun kolu titreşim etkinleştirme

Aliosman Avci

Hectopat
Arkadaşlar elimde çift motorlu titreşimli Piranha 8845 var A101'den 20 liraya ama hiçbir oyunda kol titremiyor. Kolu titretmek için ne yapmalıyım?
Bu arada arkadaşlar kolun Driver'ini de bulamadım bulan varsa atarsa çok sevinirim ya da Driver'siz bir yolu varsa lütfen yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki bu işinize yarar.

Denetim Masası\Tüm denetim masası Öğeleri\Aygıtlar ve yazıcılar.
USB joystick sağ tıkla ve oyun kumandası ayarlarına gir. Özelliklere tıkla ve vibration test sekmesi olması lazım. Yok ise Driver'ını bul ve yükle titreşim gelecektir.
Ek Açıklama 2020-06-16 001348.png

Denetim Masası\Tüm denetim masası Öğeleri\Aygıtlar ve yazıcılar.
USB joystick sağ tıkla ve oyun kumandası ayarlarına gir. Özelliklere tıkla ve vibration test sekmesi olması lazım. Yok ise Driver'ını bul ve yükle titreşim gelecektir.Eki Görüntüle 592804

Çok teşekkürler bir de hocam USB vibration joystik uygulamasını indirmekmi gerekiyor.

Çok teşekkürler bir de hocam USB vibration joystik uygulamasını indirmekmi gerekiyor.
Driver olmadığı için öyle bir şey çıkmaz maalesef driver bulman lazım. Benimde bir kablosuz gamepadim var CD'sini kaybettim titreşim aktif değil o yüzden. Arkadaşın önerdiği programi deneyip sonucu buraya yazabilirsin.

Bu link senin kolunun driver dosyası bunu indir ve kurmayı dene. Olmayabilir çünkü baya eski bir sürücü. Eğer olmazsa uyumlu olan başka bir sürücü bulman lazım. Benim ilk mesajta attığım uyumlu olabilir.

Belki bu işinize yarar.
benimki sadece tvibration test yerinde titriyor ne yapmalıyım

Geri
Yukarı