PC Sesli Asistan : ONUR - Sesli Asistan

Yazılımlara Eklensin Mi ?

• Evet

Oy: 28 90,3%
  • Hayır

Oy: 3 9,7%

• Oy verenlerin toplamı
    31
Seneye daha güzel bir proje yapacağım. Bu sene, sesli ödeme sistemi yaptım. Doğruluk oranı da güzeldi. Mobil uygulama bitmek üzereydi, web sitesi vardı. Ses tanıma algoritması da çok iyiydi. Ama reddettiler.
Malesef, çok üzüldüm, "uzaktan kontrollü sulama sistemi" seçilenler arasında. Bir de benim arkadaşın patent aldığı sistemin özgünlüğüne 10 üzerinden 3 vermişler. Doğal karşılamak gerekir =).

Malesef, çok üzüldüm, "uzaktan kontrollü sulama sistemi" seçilenler arasında. Bir de benim arkadaşın patent aldığı sistemin özgünlüğüne 10 üzerinden 3 vermişler. Doğal karşılamak gerekir =).
Ben ve arkadaşım 83 puanda kaldık maalesef. Özgünlüğümüze 9.66 vermişler. Siz kaç puan alabildiniz?

Ben yazılımdan reddedilmedim içinde bu asistanında yükü olduğu hafif sınıf insansız kara aracı projemle reddedildim. ONUR İKA | ONURİAS

Ben yazılımdan reddedilmedim içinde bu asistanında yükü olduğu hafif sınıf insansız kara aracı projemle reddedildim. Sivas'tan katıldım yani Kayseri bölgesi.
@Recep Baltaş
Yazılımlar bölümüne eklenebilir.
Bende Sivaslıyım :D

Ben yazılımdan reddedilmedim içinde bu asistanında yükü olduğu hafif sınıf insansız kara aracı projemle reddedildim. ONUR İKA | ONURİAS

Ben yazılımdan reddedilmedim içinde bu asistanında yükü olduğu hafif sınıf insansız kara aracı projemle reddedildim. Sivas'tan katıldım yani Kayseri bölgesi.
@Recep Baltaş
Yazılımlar bölümüne eklenebilir.

Bu site satılık diyor.

Arkadaşlar okuldan arta kalan zamanımda bir sesli asistan yaptım size de ücretsiz bir şekilde vermek istedim. Başlıca özellikleri şunlar :
  • Yüz tanıma tabanlı kilit sistemi : Yani sizi görmediği zaman arka planda çalışarak bekler sizi görünce başlatır kendisini.
  • Arayüz
  • Arka Arkaya Komut Özelliği
  • Komutun İçinden Komut Bulabilme
  • Haberleri Okuyabilme
  • İnternetten araştırma Yapabilme
  • İnternet Sitesi Açma
  • Türkçe Seslendirme
  • Otomatik Ses Dosyalarını Yeniden Yükleme
Eki Görüntüle 513911
İndirme bağlantıları ve detaylı açıklama için :

Yazılımlar kısmına eklenirse çok mutlu olurum.
abi nasıl indiricez
lütfen söylermisin

Yeni konular

Geri
Yukarı