PC tam Windows açılacakken reset atıyor

Eziototto

Centipat
Arkadaşlar yeni PC aldım. Deneme sürümüyle gelmişti. PC açtım, Steam yükledim, internette takılırken bir anda gitti. Ne yaptıysam düzelmedi. Tam Windows amblemi gelince donup res atıyor. BIOS'ta SSD'yi, RAM'i falan her şeyi görüyor ve fanlar çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni PC aldım. Deneme sürümüyle gelmişti. PC açtım, Steam yükledim, internette takılırken bir anda gitti. Ne yaptıysam düzelmedi. Tam Windows amblemi gelince donup res atıyor. BIOS'ta SSD'yi, RAM'i falan her şeyi görüyor ve fanlar çalışıyor.

Otomatik güncellemelerde yapmaz ama olaki yanlış bir Driver kurmuş olabilir. Bu da sistemine zarar verebilir. Elinden geliyorsa format atmayı dene yoksa servise danışmanı öneririm.

Windows'ta sıkıntı var gibi geldi. En güncel Windows sürümü ile format atabilirsin. Sonra ekran kartı driverını sitesinden indirip yükle. Senin Windows zaten deneme sürümüymüş.
Birde birşeyler yüklemeden tüm güncellemeleri indir ve kursun. Sonra steam felan geç.

Windows'ta sıkıntı var gibi geldi. En güncel Windows sürümü ile format atabilirsin. Sonra ekran kartı driverını sitesinden indirip yükle. Senin Windows zaten deneme sürümüymüş.
Birde birşeyler yüklemeden tüm güncellemeleri indir ve kursun. Sonra steam felan geç.
Evet deneme sürümüydü.Yarın dediklerinizi deneyeceğim.Teşekkür ederim.
Arıza kaydı açtım ve kendilerine göndermemi söylediler.Bakalım ne olacak.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı