PC telefonu görmüyor

arda kaygusuz

Centipat
Daha fazla  
Telefonumu PC'ye yansıtmak istiyorum ama USB ile telefonumu bağladığımda görmüyor. Telefonda mı sıkıntı var diye format attım yine olmadı. Bir süre sonra kardeşimin tabletini taktım, PC tableti gördü. Sorunumun aslında PC'de benim, telefonum ile ilgili bir kalıntı olabilir diye düşünüyorum. PC'ye format atmadan bu telefonumu görmesi için ne yapmalıyım? Bu arada telefonda sıkıntı yok tekrar söyleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon ile bilgisayar arasında bağlantı kurabilmeniz için kablo bağlantısı sonrasında telefonda dosya aktarımı için kullan şeklinde bir ibare çıkıyor telefondan bu ibareye tıklamanız gerekiyor.

İki cihazida ayni USB kablosu ile mi bagladiniz. Kablo sorunu olabilir.
evet aynı usb ile bağladım.
Telefon ile bilgisayar arasında bağlantı kurabilmeniz için kablo bağlantısı sonrasında telefonda dosya aktarımı için kullan şeklinde bir ibare çıkıyor telefondan bu ibareye tıklamanız gerekiyor.

Kabloyu taktığımda öyle bir şey çıkmıyor ama geliştiriciden USB ayarlarına girip onu ayarladım zaten dediğim gibi sıkıntı telefonda veya kabloda değil sıkıntı bilgisayarda olduğunu düşünüyorum format atmadan başka ne yapabilirim format atmaya çalışınca da karşıma çok fazla sıkıntı çıkyıor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı