PC topladıktan sonra oyun hevesim kaçtı

Bir süre sonra sıkıntıdan zevk alacağın oyun arayaşına girersin, merak etme. Benim de başıma geldi, ne heveslerle topladım ama istediğim zevki yakalıyamadım.

Elinize sistem geçtiği için rahat hissediyorsunuz, artık bir mücadeleye girmenize gerek yok. Kafanıza göre takılacağınız için heyecanı kalmamıştır ama bir müddet sonra oyun oynama isteğiniz gelecek ve her oyunu elden geçireceksiniz, merak etmeyin.

Sen insansın. Bir hedefin olur ve onun için mücadele edersin.

Gerek soyunu devam ettirmek için, gerek hayatını devam ettirmek için, gerek keyif almak için. Ama bunu mutlaka yaparsın.

Bende kendime küçük çapta sistem topladim. Oldukça uygun fiyatlı bir sistem oldu. RAM 5 GB idi ve GTA 5'de Drop oluyordu. 8'e tamamladım ve daha rahat oynanıyor artık. Ama başına oturdum ve 1 saat takıldım. Sonra kalktım :)

Artık butceme uygun, sistemi topladım. Yeni hedef arıyorum ve DGS yeni hedefim.

AC Odyssey'den başlama kararı aldım
RPG öğeleri fazla sonra Witcher 2 3 oynar tarz değişikliği yaparım
Hocam o bende de oldu. Kaç yıldır oynayacağım oyunların listesini yapıp iple çekiyodum, sistem geldi ve hiçbir oyunu oynayasım yok. Gelecek kaygısı ve zamanın değeri büyüdükçe anlaşılıyor ondan herhalde.

Eskiden oynamak istediğin veya oynayıp düşük grafiklere aldığın oyunların grafiğini yükselt ya da 2d arcada tarzı oyunlar oynamayı dene dead cells, geometry dash, just shapes & beats gibi. Hevesin kaçması da garip çözümü daha da garip sanki robotuz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı