PC toplama önerisi

• Konuyu başlatan NITRO
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 840

NITRO

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar, tamamen ofis işlerinde kullanılmak üzre bilgisayar kasası toplamayı düşünüyorum. Sadece kasa olacak ve genel olarak video kayıt, gözlem ve geriye dönük izlem işlemlerinde kullanılacaktır. Fiyat makul olursa makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

.com/ekran-karti/en-ucuz-msi-rtx-3090-suprim-x-24g-384-bit-gddr6x-24-gb-fiyati,928349256.html[/URL]

Benim babam Acun. Benim için bu fiyat uygun.

Son düzenleme:

Benim babam Acun. Benim için bu fiyat uygun.
Troll yapıyorsan doğru yap bari. Threadripper işlemci AM4 soket kullanmaz.

@NITRO APU sistemlere bakılabilir. Kendiniz toplayacaksanız Athlon 3000G + A320(M) anakart+ 8 GB RAM + 120GB SSD, ihtiyaca bağlı HDD eklemesi, micro ATX kasa ve giriş seviyesi bir güç kaynağı iş görecektir.

Neo Forza 8 GB DDR4 3000 MHz CL15 1.35V Gaming Soğutuculu Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2 tane

XFX Radeon RX 5500 XT THICC II Pro RX-55XT4DFD6 128 Bit GDDR6 4 GB Ekran Kartı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Gaming Gecesi'nden alınırsa çok daha iyi olur)

5200 TL.

Hangi programlar kullanılıyor tam bilmiyorum. İşlemciye de ekran kartına da gerek duyulur diye biraz iyi olsun istedim.

Anakart indirimde şu anda.
Bir kısmı bu şekilde, indirimlerden güç kaynağı bulunabilir.
Kasa olarak Spec-05 bakılabilir.

Hocam Vatan'dan toplamak zorunda kaldım, malum ürünlerin garanti işi olursa uzak satıcılarla uğraşılmaz. Güven olmuyor hiçbirine. Mesela Vatan'da toplattığım PC'nin startına basıp biosa girer girmez kapandı, ardından 3 4 kez tekrarladı. PSU sorunluymuş, hemen değiştiler. Zaten bu yüzden yakından alalım, bir sorun olursa anında müdahale edilir diye düşündük ve şu sistemi topladık.

İ3 10100F, Zalman 500W 80+, Crucial 3000 MHz 8 GB, Nvidia GT 730 2 GB, Asus Ex-H410-V3, Everest kasa.

Geri
Yukarı