PC toplamak için seçimi mi beklemeliyim?

Soru basit bugün alacağım ekran kartının fiyatı arttı :( sizce beklemeli miyim?
Seçimi beklesen bile seçim sonrası ortalık sadece daha fazla kaos ve kriz olacak, beklemenin gram anlamı yok. Bu ay/yaz içinde indirimleri kovalaya kovalaya sistemini bitir kurtul, yıllardır bu piyasadayım inan uzun soluklu bekleyip de gerçek anlamda kara geçen görmedim desem yalan olmaz.

Dostum seçimi beklemen saçma olur hükümet değişmeyedebilir değişsede yerine gelen kişilerin fiyatları indirip indirmeyeceği belli değil, inecek olsa bile bu çok uzun sürer tavsiyem alabildiğini al rahat et alamıyosanda şu an 2.el ekran kartları çok fazla istediğin parçayı öyle uyguna alabilirsin tahminimce 500-1000 TL hatta belki daha fazla fiyat farkına alabilirsin ancak dikkat etmen gereken şeyler var 2. el kartlarla onu da bulabilirsin YouTube'dan.

Seçimi beklesen bile seçim sonrası ortalık sadece daha fazla kaos ve kriz olacak, beklemenin gram anlamı yok. Bu ay/yaz içinde indirimleri kovalaya kovalaya sistemini bitir kurtul, yıllardır bu piyasadayım inan uzun soluklu bekleyip de gerçek anlamda kara geçen görmedim desem yalan olmaz.

Alacağım işlemciye 300 TL ekran kartına 200TL zam gelmesi üzdü daha fazla bekleniyor artmaları.

Bekleme dolar daha da artacak çünkü şu an doları bir düşürdüler şu an yükselişte daha da yükselecek ama sabredersen 2-3 aya tekrar dolar düşer.

Geri
Yukarı