PC virüsü anılarınız

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir video buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yıl 2017 daha 8 yaşında falanım o zamanlar çok pes oynamak istiyorum. i5 4. nesil bir laptopum var.
YouTube'ye PES 2016 nasıl indirilir yazmıştım, sonra adamın teki Torrent'ten oyun indirmeyi gösterdi.
Ve bende indirdim işlemcim öldü resmen PC yavaşladı bayağı. 2019 da bunların zararını öğrendiğimde iş işten geçmişti tabii.
Bundan sonra Torrent oyunlara yuh.

Şöyle bir video buldum.
İnanıp indirmiştim ama tanındık bir adamdı adını hatırlamıyorum. Japonya veya Çİn'de geçiyordu.

PowerShell virüsü derken normal PowerShell virüs değildir Windows'un önemli uygulamasıdır CMD'nin kuzeni Windows'un oğludur
Windows Defender'in gözdesi
Windows Defender bulmuştu durmadan engelliyordu
Bu virüs yani trojan olan windefender algılar
System32ye yerleşti
Malwarebytes ile temizlemiştim yani windefender algılamıyorsa virüs değildir uygulamadır

Küçükken GTA San Andreas indirmeye çalışırken sürekli ask diye bir arama motoru indiriyordum. Virüs mü bilmiyorum ama çok kötüydü.
Ask banada çıkmıştı viruslümü bilmiyorum ama gta 5 in 9 mb yazdığımda yanında indirmişti ask bide çok ama çok dandirik bi antivirus veriyordu adı byte-fence miydi neydi.

Geri
Yukarı