PCBoost Nasıl Kullanılır?

• Konuyu başlatan zzaf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 4B

zzaf

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Teknolojileri
Arkadaşlar bende PCBoost programı var ancak bunu pek kullanabiliyorum sayılmaz. Özellikle aşağıdaki resimde gösterdiğim kısımda detaylı bilgiye ihtiyacım var.

pcboost2.PNG

Bu kısmı arttırmak azaltmak veya oradaki kutucuğun işaretli kalması. Ram üzerinde ne gibi etkileşimleri var?
@Murat5038 @THE_MILLER

Bu tür yazılımlar kullanmayın. Zaten Windows işlemci & ram yükünü ihtiyaca göre ayarlamakta. Bu tür yazılımlardan fayda dan çok zarar görürsünüz.
Öneriniz için teşekkür ederim. Bu tür yazılımlar kullanmıyorum faydadan çok zararları oluyor. Ben bilgisayarımda sadece Wise Care 365'i ve PCBoost'u kullanıyorum. Bunun dışında hiçbir optimize programı dahil değil. Ancak bu ikisi kanımca pek zararlı değil. Wise Care nin arka plan ayarlarını ve hizmetlerini de durdurdum sadece ben istediğim zaman açıp çalıştırıyorum. PCBoost ise varsayılan ayarları dışında hiçbir ayarına karışmadım çünkü korkuyorum :) Bu yüzden PCBoost konusunda bilgiye ihtiyaç duyuyorum. Bu konuda bilginiz tecrübeniz varsa lütfen paylaşın daha sonra en başta yaptığınız önerinizi tekrar düşüneceğim.

@THE_MILLER @Recep Baltaş bilgi sahibi olan var mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı