PC'de DualSense'in şarj olduğu nasıl anlaşılır?

DualSense'imi PC'ye Bluetooth üzerinden bağlayamıyorum sanırım şarjı yok, şarjının dolduğunu nasıl anlarım?
DualsenseX isimli uygulama, DS4Windows isimli uygulama ya da Sony'nin PC için çıkardığı Dualsense'i güncelleme uygulaması ile anlarsınız. Tabii önce kablo ile bağlamanız gerekmekte. Bir de Dualsense'i PC'ye bağlayınca turuncu bir ışık yanarsa şarj olmaya başladı demektir.

Şarj olurken turuncu ışık yanıp söner, tamamen dolunca da ışık yanmaz.
Steelseries prime wireless'ın kablosunu pc'ye takıp şarj ediyordum turkuaz ışık yanıyordu anlaşılan şarj edilmiyor öyle, telefonumun şarj aletine taktım şimdi dediğiniz gibi oldu teşekkürler.
DualsenseX isimli uygulama, DS4Windows isimli uygulama ya da Sony'nin PC için çıkardığı Dualsense'i güncelleme uygulaması ile anlarsınız. Tabii önce kablo ile bağlamanız gerekmekte. Bir de Dualsense'i PC'ye bağlayınca turuncu bir ışık yanarsa şarj olmaya başladı demektir.
Teşekkürler hocam, Sony'nin çıkarttığı uygulamayı bulamadım link atar mısınız?

Teşekkürler hocam, Sony'nin çıkarttığı uygulamayı bulamadım link atar mısınız?

Steelseries prime wireless'ın kablosunu pc'ye takıp şarj ediyordum turkuaz ışık yanıyordu anlaşılan şarj edilmiyor öyle, telefonumun şarj aletine taktım şimdi dediğiniz gibi oldu teşekkürler.
Turkuaz yanarkende şarj oluyordur sadece Steam vb. uygulamalar kontrol cihazını PC'ye bağladığınız gibi tanıyıp oyunlara uygun hale getirir ve bu yüzden turkuaz yanar.

Yeni konular

Geri
Yukarı