PC'de Gamepad ile oyun oynama

MertEren94

Hectopat
Merhaba, Minecraft Dungeons oyununu tek PC'de CO-OP oynamak için Hadron wonderboy W201S oyun kolu aldım, bir tane de PS3 kolum var, PS3 kolunu scptoolkit sayesinde kullanabiliyordum, ama yeni kolda bu durum işe yaramadı ve X360CE yazılımı ile oynamayı denedim, uzun uğraşlar sonucu, yeni kol ile oynamayı başardım, ama diğer kol (PS3 kolu) X360CE de test ederken çalışmasına rağmen oyunda çalışmıyordu, ben de onu SCP tool kit ile yapıp Hadron kolunu X360CE ile yapayım dedim ama bu sefer de 2 kol değil de sanki 2 kol birleşmiş gibi oldu (PS3 kolu ile Hadron kol yok oldu ve Xbox Controller oldular, ikisi de tek kol olmuş gibi oldu yani) bu nedenle iki kolu da kullanamayınca SCP toolkitten PS3 kolunun driverını sildim, şu an Hadron kol ile oyun oynayabilrken aynı anda PS3 kolunu oyuna gördürtemiyorum, anlatamadıysam kusura bakmayın, yardımcı olabilecek varsa TeamViewer'dan bağlanabilir...

X360CE de kola kalvyeden tuş tanımı yap yada kolun dx-xinput seçeneği varsa xinputta dene.Veya Xinput programını indirip kola ait tüm driverları sil Xinput üzerinden kola yine kavye mouse tuşları ayarlayarak çalıştır.

X360CE de kola kalvyeden tuş tanımı yap ya da kolun DX-Xinput seçeneği varsa Xinput'ta dene. Veya Xinput programını indirip kola ait tüm driverları sil Xinput üzerinden kola yine kavye mouse tuşları ayarlayarak çalıştır.

Pek anlamadım reis, ama yine de bir şeyler deneyim, olmazsa TeamViewer'dan bağlanır mısın?

Geri
Yukarı