PC'de kendiliğinden reklam açılıyor

Aynı sorun bende de 1 haftadır var. Oyun ortasında aniden reklam açılması gerçekten sıkıcı bir hal almaya başladı. Adwcleaner sitesine girdiğim gibi chrome'u kilitliyor, bir şekilde indirsem bile setup'ı açınca setup'ı kilitliyordu. Forumda bir arkadaşın attığı dosyada cmd kodlarıyla indiriyordu, indirdim tarattım hiçbir şey çıkmadı. Moderatörün attığı Kaspersky sitesine girince chrome'u kilitliyor. Sırf şu sorun yüzünden hesap açtım. Lütfen yardım edin.

Aynı sorun bende de 1 haftadır var. Oyun ortasında aniden reklam açılması gerçekten sıkıcı bir hâl almaya başladı. AdwCleaner sitesine girdiğim gibi Chrome'u kilitliyor, bir şekilde indirsem bile Setup'u açınca Setup'u kilitliyordu. Forumda bir arkadaşın attığı dosyada cmd kodlarıyla indiriyordu, indirdim tarattım hiçbir şey çıkmadı. Moderatörün attığı Kaspersky sitesine girince Chrome'u kilitliyor. Sırf şu sorun yüzünden hesap açtım. Lütfen yardım edin.

Kaspersky Rescue Disk'i başka bir bilgisayardan indirip USB belleğe yazdırmayı deneyin. Ardından sistemi USB'den başlatın.

Gerekli makaleyi aşağıya bıraktım.

Makale

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı