PC'de klasörleri anlık yedekleme?

kkursat

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Benim sorum bilgisayarımdaki bazı dosya yada klasörleri anlık nasıl yedekleriz? Mesela oyun saveleri, gerekli belgeler, yazılar vs. Ben bunları C diskindeyken anlık olarak bir bulut hesabına eşitlemek istiyorum. Yaptığım her değişiklikte yada saatlik olarak yedeklesin. Var mı böyle bir sistem?

Google Drive, DropBox, Yandex.Disk bu konuda başarılı.
Yerel yedekleme isterseniz de Windows 10'un kendi yedekleme aracı ile harici bir diske yedekleme yapabilirsiniz.

İste nasıl yapacagim onu bilemedim. Klasore sag mi tiklayacagim yoksa Drive Pro'su mu var, onu mu indirip klasor seçeceğim? Nasıl olacak?

İste nasıl yapacagim onu bilemedim. Klasore sag mi tiklayacagim yoksa Drive Pro'su mu var, onu mu indirip klasor seçeceğim? Nasıl olacak?
Masaütsü uygulamalarını indirdiğinizde size hangi klasörleri yedeklemesini istediğinizi soruyor. Google Drive çok kullanışlı değil bu konuda. O yüzden Yandex.Disk öneririm. Arayüzden klasör seçiyorsunuz.

OneDrive'ın Windows 10'la çok daha uyumlu çalıştığını düşünüyorum, bence onu da deneyebilirsiniz.

OneDrive'ın Windows 10'la çok daha uyumlu çalıştığını düşünüyorum, bence onu da deneyebilirsiniz.
onun içine klasör atman gerekiyo. istediğim şekilde olmadı.
Masaütsü uygulamalarını indirdiğinizde size hangi klasörleri yedeklemesini istediğinizi soruyor. Google Drive çok kullanışlı değil bu konuda. O yüzden Yandex.Disk öneririm. Arayüzden klasör seçiyorsunuz.
kardeş yandex i indirdim. klasöre sağ tıkladım eşitledim fakat klasörde değişiklik yapıyorum metin belgesini düzenliyorum fakat bulutta eskisi gibi kalıyor. güncellemiyor yani kendini. bilgin varmı bu konuda

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı