PC'de klavye tuşları takılı kalıyor

EnderSpX

Centipat
Daha fazla  
Selamlar. Bu sorunu PC'mde yaşamaktayım. Klavyem mi bozuk diye 2. klavyemi taktım fakat aynı sorun onda da var. Dizüstünde denedim onda sıkıntı yok klavyeler takılı kalmıyordu. Eski bir klavye taktığımda numlock ışıkları git gel yapıyordu ve yaparken de klavye takılı kalıyordu kısacası anladığım kadarıyla klavye takılı olduğu halde kendi kendine git gel yapıyor fakat ses çıkarmıyor. Bunun çözümü nedir?

Mümkünse bir USB Live Linux ile içeri girmeyi ve bu şekilde işletim sistemine mi bağlı test etmeyi tavsiye ederim. Hata devam ederse ve yeni bir BIOS sürümü çıkmış ise güncellemeyi tavsiye ederim. Bunlarla çözülemiyorsa servis tavsiye ederim.

BIOS içindeki ayarlar kayıt oluyor ve sistem tarih/saat sıfırlamıyorsa pil bitmemiş demektir.
USB port veri kontrol ve iletimini yapamıyor gibi. Windows kaynaklı olmadığını teyit etmek için küçük boyutlu bir Linux ile girin. Slacko gibi 200 MB olan Linux sürümleri mevcut.

BIOS içindeki ayarlar kayıt oluyor ve sistem tarih/saat sıfırlamıyorsa pil bitmemiş demektir.
USB port veri kontrol ve iletimini yapamıyor gibi. Windows kaynaklı olmadığını teyit etmek için küçük boyutlu bir Linux ile girin. Slacko gibi 200 MB olan Linux sürümleri mevcut.
biosta ve linux da denedim yine takılı kalıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı