PC'de PUBG Mobile nasıl oynanır?

doblocueniste

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'de PUBG Mobile'ı nasıl güvenilir bir şekilde oynayabilirim? Araştırdığımda GameLoop çıkıyor ama pek güvenli bulmuyorum açıkcası. Önce Tencent Games'in orijinal emülatörü vardı, şimdi onu bulamıyorum. Ama yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
GameLoop Tencent Games'in orijinal emülatörü zaten.

Hocam önce direk Tencent Games'in sitesinden orijinal emülatör diye indiriliyordu bu yüzen kafam karıştı öyle diyorsanız.
Adı GameLoop oldu o Tencent'in emülatörü.

Anladım hocam indirsem bilgisayara bir sıkıntı problem olur mu? Bilgisayarı yeni aldım biraz pinpirikliğim bu yüzden. :D
BlueStacks kullanın.

Hocam onu bilmiyorum pek güvenilir mi?

Efendim yeni aldığınız bilgisayarlara bu kadar narin davranmayınız. GameLoop zaten TencentGaming'in orijinal emülatörüdür ve resmi sitesinden indirip güvenle oyun oynayabilirsiniz.
İlk çıktığı zamanlarda ismi farklıydı şu an ismi GameLoop oldu. BlueStacks da gayet güvenlidir ama sanırım bilgisayarda yenisiniz o sebeple GameLoop sizin için daha kolay ve kullanışlı olur.

Efendim yeni aldığınız bilgisayarlara bu kadar narin davranmayınız. GameLoop zaten TencentGaming'in orijinal emülatörüdür ve resmi sitesinden indirip güvenle oyun oynayabilirsiniz.
İlk çıktığı zamanlarda ismi farklıydı şu an ismi GameLoop oldu. BlueStacks da gayet güvenlidir ama sanırım bilgisayarda yenisiniz o sebeple GameLoop sizin için daha kolay ve kullanışlı olur.

Haklısın hocam fazla kuruntu yapıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı