PC'de trojan var

babmeraba

Picopat
Yer
erzurum
Daha fazla  
Merhaba, PC'ye guvenılır bır sıteden Euro Truck Simulator ındırdım ve ıner ınmez Defender trojan diye bır vırus buldu. Vırusu sılmek için eylemlerı baslat deyince 1 saat gecse de hala tarama yapılıyor. Dıyor ve sılmıyor. Nasıl sılerım? (Trojan PC'ye 2 gundur bır zarar vermedı ama sılmek ıstıyorum.)

Merhaba, PC'ye guvenılır bır sıteden Euro Truck Simulator ındırdım ve ıner ınmez Defender trojan diye bır vırus buldu. Vırusu sılmek için eylemlerı baslat deyince 1 saat gecse de hala tarama yapılıyor. Dıyor ve sılmıyor. Nasıl sılerım? (trojan PC'ye 2 gundur bır zarar vermedı ama sılmek ıstıyorum.)

Kaspersky indir tarama yap.

Merhaba, PC'ye guvenılır bır sıteden Euro Truck Simulator ındırdım ve ıner ınmez Defender trojan diye bır vırus buldu. Vırusu sılmek için eylemlerı baslat deyince 1 saat gecse de hala tarama yapılıyor. Dıyor ve sılmıyor. Nasıl sılerım? (trojan PC'ye 2 gundur bır zarar vermedı ama sılmek ıstıyorum.)

Güvenilir crack sitesi diye bir şey yok Euro Truck Simulator Steam yaz indirimlerinde 10TL'di alabilirdiniz. Kaspersky kurun taratın bilgisayarı.

Artı -2 Eksi
Merhaba, PC'ye guvenılır bır sıteden Euro Truck Simulator ındırdım ve ıner ınmez Defender trojan diye bır vırus buldu.
Güvenilir olmayan bir siteden indirmişsiniz. Korsan indirmişsiniz. Oyunun crack dosyaları büyük ihtimalle trojan olarak gözüküyor. Oyunu komple silin. Sonrasında tekrar tarama yapın. Oyunu indireceğiniz tek güvenilir site, Steam'dir.

Oyunu kaldır, indirdiğin dosyaları sil. Daha sonrasında Kaspersky ile tam tarama gerçekleştir, mümkünse bunu güvenli modda yap.

Güvenli moda girmek için; Ayarlar>Güvenlik ve Güncelleştirme>Kurtarma>Gelişmiş Yeniden Başlatma

Yeni konular

Geri
Yukarı