PC'de virüs varsa görev yöneticisinde belli olur mu?

Excly

Picopat
Merhabalar, bugün birkaç program indirdim ve virüslü mü değil mi emin değildim. Çok da güvenilir değildi. Malwarebytes ile tarattım bir şey bulmadı. Şimdi sorum şudur: Görev yöneticisinde eğer bir virüs ya da vs. olsaydı gözükür müydü veya GPU ve CPU kullanımı artar mıydı? CPU kullanımı %2 civarlarında seyrediyor, GPU'da %1 vs. eğer virüs olsaydı CPU ve GPU kullanımı artar ve görev yöneticisinde görünürdü sanırım. Fikirleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bugün birkaç program indirdim ve virüs lü mü değil mi emin değildim. Çok da güvenilir değildi. Malwarebytes ile tarattım bir şey bulmadı. Şimdi sorum şudur: Görev yöneticisinde eğer bir virüs ya da vs. olsaydı gözükür müydü veya GPU ve CPU kullanımı artar mıydı? CPU kullanımı %2 civarlarında seyrediyor, GPU'da %1 vs. eğer virüs olsaydı CPU ve GPU kullanımı artar ve görev yöneticisinde görünürdü sanırım. Fikirleriniz neler?
Ne indirdin ona göre bir cevap yazalım

Her virüste GPU ve CPU kullanımınız artmaz, farklı farklı virüs türleri vardır. Bilgisayarınızda virüs olmadığına emin olmak istiyorsanız Kaspersky ve Malwarebytes indirip tam tarama yapın.

Ne indirdin ona göre bir cevap yazalım.

Crack VPN.
Her virüs te GPU ve CPU kullanımınız artmaz, farklı farklı virüs türleri vardır. Bilgisayarınızda virüs olmadığına emin olmak istiyorsanız Kaspersky ve Malwarebytes indirip tam tarama yapın.

Malwarebytes ile hızlı tarama yaptım bir şey çıkmadı. Kaspersky'in hangi sürümünü önerirsiniz?

Hocam sen korsan bir şey indirmişsin yardım istiyorsun.

Allah aşkına vazgeçin şu tavırlarınızdan. Adam virüs konusunda yardım istiyor, sizler her seferinde korsan konusunu dile getiriyorsunuz. Yemin ederim usandırdınız forumdan...

Allah aşkına vazgeçin şu tavırlarınızdan. Adam virüs konusunda yardım istiyor, sizler her seferinde korsan konusunu dile getiriyorsunuz. Yemin ederim usandırdınız forumdan...
Virüs istemiyorsa korsan indirmeyecek. Kökten çözüm!

VPN'yi tarayıcıda kullanıcaksan Opera GX indirmeni öneririm.
Bir oyun ya da uygulamada kullanacaksanız satın alın.
Virüsü bulmak için de bilgisayara geçince bir yazılım linki paylaşıcağım. Onu indirip tarama yaparsınız. Tamamen ücretsiz.

Geri
Yukarı