Mobil uygulamadan açılan YouTube videosu PC'de de açılabilir mi?

• Konuyu başlatan dr1.6
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 421

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Telefondan açtığım videonun PC'de oynaması mümkün mü? Telefonda Spotify'da açtığım müziğin PC'de oynaması gibi bir şeyden bahsediyorum. Yardımlar için şimdiden teşekkürler 👍🏻

Telefondan açtığım videonun PC'de oynaması mümkün mü? Telefonda Spotify'da açtığım müziğin PC'de oynaması gibi bir şeyden bahsediyorum. Yardımlar için şimdiden teşekkürler 👍🏻

Evet açar. Tabii telefondaki video Codec'i bilgisayarda destekliyorsa.

YouTube Videoları garanti açacaktır sonuçta aynı platform.

Youtube uygulamasında yalnızca TV ile bağlanma butonu var nasıl yapacağım bunu?

Forumda bir arkadaşımız çözmüş linki paylaşıyım işinize yarayabilir.

Yok diye biliyorum ben yanlışım varsa düzeltin.
Alternatif çözüm olarak telefonunuzun ekranını PC'ye yansıtabilirsiniz işinize yarar mı bilmiyorum ama.
Edit: Yukarıdaki arkadaşın attığı linke göre mümkün

YouTube Videoları garanti açacaktır sonuçta aynı platform.

Hocam arkadaş sanırsam YouTube'dan açtığı videonun bilgisayarda da aynı zamanda açılmasını istiyor aynı Spotify'da telefondan müziği başlatıp ya da durdurduğumuzda PC de başlayıp durması gibi. Bende yanlış anlamış olabilir yanlışım varsa affola.

Arkadaşın attığı konuda çözümü mevcut ayrıca eskiden eklenti gerekmiyordu direkt olarak YouTube TV sayfasından kolayca hallediliyordu, neden böyle yapmışlar anlamadım doğrusu.

Yok diye biliyorum ben yanlışım varsa düzeltin.
Alternatif çözüm olarak telefonunuzun ekranını PC'ye yansıtabilirsiniz işinize yarar mı bilmiyorum ama.
Edit: Yukarıdaki arkadaşın attığı linke göre mümkün

Hocam arkadaş sanırsam YouTube'dan açtığı videonun bilgisayarda da aynı zamanda açılmasını istiyor aynı Spotify'da telefondan müziği başlatıp ya da durdurduğumuzda PC de başlayıp durması gibi. Bende yanlış anlamış olabilir yanlışım varsa affola.

4-5 defa okudum anca anladım yanlış bilgi için kusura bakmayın.

Forumda bir arkadaşımız çözmüş linki paylaşıyım işinize yarayabilir.

Stabil çalışmama ihtimali var ama yine de çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı