PC'den cızırtı gibi ses gelmesi

Newke

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az da olsa PC'den cızırtı sesi geliyor. Kasaya yaklaştıkca biraz daha fazla duyuluyor, rahatsız edici seviyede değil ama takıntılı biriyim. Beni rahatsız ediyor. Neden olabilir bu?

Buyrun mesajım ve Monster firmasından aldığım yanıt.
1603274999379.png

Yüke girdiğinde böyle sesler çıkarması normaldir, aynı durumu bende yaşıyorum. Eğer Coil Whine'dan şüpheleniyorsan sistemi yüke sokun, ekran kartı ve PSU'yu kontrol edin.

Yüke girdiğinde böyle sesler çıkarması normaldir, aynı durumu bende yaşıyorum. Eğer Coil Whine'dan şüpheleniyorsan sistemi yüke sokun, ekran kartı ve PSU'yu kontrol edin.
Ses fazla gelmiyor zaten masamda kafamın dibinde duruyor kasa, oyunlara girince oluyor ses birde oyun indirirken.

Ses fazla gelmiyor zaten masamda kafamın dibinde duruyor kasa, oyunlara girince oluyor ses birde oyun indirirken.
Yüke girdiğinden Sistemin çekeceği W değeri artıyor bu da PSU'nun ses yapmasına sebep oluyor. 2. bir unsur da CPU fanınız stok ise bu da boğuk bir sese sebep oluyor. Temel unsurlar bunlar olabilir. Aynı şeyleri ben de yaşıyorum kafanıza pek takmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı