PC'den Instagram'a girerken ''Hesabın geçici olarak kilitlendi''

Sofiyev

Hectopat
Daha fazla  
Chrome tarayıcısından Instagram hesabıma giriş yapmak istiyorum ama fotoğraftaki sayfayı bir türlü atlayamıyorum. Problem hesabımda değil, telefonumdan ve başka telefonlardan giriş yapabiliyorum. Hesabımın giriş bilgilerini yazıp giriş yapmak istiyorum ama Instagram bu sayfadan öteye gitmiyor. Aynı bilgisayardaki başka tarayıcı üzerinden giriş yapabiliyorum.
technopat.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome tarayıcısından Instagram hesabıma giriş yapmak istiyorum ama fotoğraftaki sayfayı bir türlü atlayamıyorum. Problem hesabımda değil, telefonumdan ve başka telefonlardan giriş yapabiliyorum. Hesabımın giriş bilgilerini yazıp giriş yapmak istiyorum ama Instagram bu sayfadan öteye gitmiyor. Aynı bilgisayardaki başka tarayıcı üzerinden giriş yapabiliyorum.
Eki Görüntüle 923153

En nefret ettiğim ekranlardan biri. Hocam şifrenizi değiştirmenizi öneririm.
Eki Görüntüle 923153

Bu arada proxy kullanıyorsanız ondan olabilir.

Aşırı gıcık bir şey bu ya. İki faktörlü kimlik doğrulama açık, bilgisayarı da tanımladım. Hala bilgisayardan girip 3-5 dakika geçirince hesap kilitleniyor. Çözümü bilen var mı? Proxy yok.

Geri
Yukarı