PC'den kısık ses geliyor

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Anakart
P5KPL AM SE
Başta ses sorunu yoktu sonradan kısık ses gelmeye başladı. 1+1 hoparlör ve kulaklık denedim aynı şekilde düşük ses var. Elbette anakart ses driverlarını güncelledim düzelmedi.

Orada düzeyler sekmesi olacak ona tıklayın oradan denge deyip ses seviyesini kontrol edin Mic veya kulaklık taktıktan sonra onları da kontrol edin.

Ek olarak hoparlör driverlarını kaldırıp tekrar yüklemeyi de deneyebilirsiniz sorun devam ederse anakart ile ses sisteminin bağlantısını kontrol edin.
Kaldırmadan tekrar yükleyim dedim. Şu driver'ı windows vista uyumlu çalıştırıp yükledim. Ses seviyesi çok yükselmese de %50 kadar arttı, fakat müzik açıyorum driver açılıp kapanıyor iyice kafayı yedi. En iyisi komple kaldırıp yeniden başlatıp ondan sonra kurmayı deneyeceğim.
1674895970481.png

Orada düzeyler sekmesi olacak ona tıklayın oradan denge deyip ses seviyesini kontrol edin Mic veya kulaklık taktıktan sonra onları da kontrol edin.

Ek olarak hoparlör driverlarını kaldırıp tekrar yüklemeyi de deneyebilirsiniz sorun devam ederse anakart ile ses sisteminin bağlantısını kontrol edin.
1674896050222.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı