PC'den konsola geçmek

1366 768 ikinci el 200-300 TL 800 TL'de bulunur herhalde ama PS3 mü Xbox mı?

PS3 bir işe yaramaz sistemini güncelle yükselt veya giriş seviyesi bir sistem al 1366X768 monitör alacağım diyorsun elindeki 1920X1080 iade edip yapma pişman olursun hiçbir zevk alamazsın The Last of Us oynayacağım diyorsun o makine o oyunlarda artık kamyon gibi bağırıyor.

PS3 bir işe yaramaz sistemini güncelle yükselt veya giriş seviyesi bir sistem al 1366X768 monitör alacağım diyorsun elindeki 1920X1080 iade edip yapma pişman olursun hiçbir zevk alamazsın The Last of Us oynayacağım diyorsun o makine o oyunlarda artık kamyon gibi bağırıyor.

5 Yıl 768P kullandım 10 gündür kullanıyorum sıkıntı olmaz benim PC çöp zaten doğru düzgün oyun oynanmıyor satıp konsol almak mantıksız mı?

Hocam hangi 8300 TL'lik sistem 4K 60 FPS oyun oynatıyor öyle bir şey yok Xbox tarafında oyunlarda ucuz.

Gene PC ile konsol kıyaslamaya çalışıyorsunuz. Üzücü:(
konsol ile PC hiçbir zaman kıyaslanamaz hocam konsol üretim amacı sadece oyun içindir ama PC simdi saysam bitmez burada bunu PS5 sahibi olarak söylüyorum.
5 Yıl 768P kullandım 10 gündür kullanıyorum sıkıntı olmaz benim PC çöp zaten doğru düzgün oyun oynanmıyor satıp konsol almak mantıksız mı?

Bana kalırsa çok mantıksız.

Ben bile geçen aylarda PS4 Slim satıp PC geçtim performansından hiç memnun olmadığım için.

600P Low'da GTA 5 10 FPS FPS alan cihazdan 720P medium 30 FPS cihaza geçiyorum performans artmaz mı?

konsol ile PC hiçbir zaman kıyaslanamaz hocam konsol üretim amacı sadece oyun içindir ama PC simdi saysam bitmez burada bunu PS5 sahibi olarak söylüyorum.

Haklısınız bende anlatmaya çalışıyorum ki sadece oyun oynayacaksan konsol al daha iyi

600P Low'da GTA 5 10 FPS FPS alan cihazdan 720P medium 30 FPS cihaza geçiyorum performans artmaz mı?

Artar. Fakat bu tarz oyunlar yerine özel oyunlar için tavsiye ederim PS3'ü.

Grafiklere kötü diyenler şu anda 4K oyun oynadığı için kötü gelebilir. Alan kişinin gözünden baksalar ne olduğunu anlarlar.

Bana kalırsa çok mantıksız.

Neden mantıksız.

Yeni konular

Geri
Yukarı