PC'den konsola geçmek

GTA 5'den sıkılır, Uncharted'e başlar. PS3'de oynanması gereken tonlarca kaliteli oyun var.

Senden tek isteğim, arkadaşın yerine kendini koyman. 600 TL bütçen var ve bilgisayarın çok kötü. Ne yapardın? PS3 almaktan başka bir seçenek varsa ve belirtirsen sevinirim.

Bu arada, ben size GTA SA oynayıp oynamadığınızı sormadım. Neyse.
Sormadınız ama ima ettiniz:
"480P GTA San Andreas'dan 720P GTA 5'e geçseydiniz çamur gibi grafiğin ne olduğunu anlardınız."
Sonuç olarak hala çamur gibi. Ayrıca arkadaş PS2'den PS3'e geçmiyor.
600TL bütçem varsa ve oyun oynamak istiyorsam internet kafeye giderim ya da 1-2 ay çalışıp 3-4K'ya sistemimi toplar gül gibi oynarım. 600 birim paraya Türkiye'de güzel bir oyun zevki yaşamanız pek mümkün değil.
Athlon'un sırf anakartı ikinci elde 400 TL.
Siz ürün araştırmayı bilmiyorsunuz bence.

Sormadınız ama ima ettiniz:
"480P GTA San Andreas'dan 720P GTA 5'e geçseydiniz çamur gibi grafiğin ne olduğunu anlardınız."
Sonuç olarak hala çamur gibi. Ayrıca arkadaş PS2'den PS3'e geçmiyor.
600TL bütçem varsa ve oyun oynamak istiyorsam internet kafeye giderim ya da 1-2 ay çalışıp 3-4K'ya sistemimi toplar gül gibi oynarım. 600 birim paraya Türkiye'de güzel bir oyun zevki yaşamanız pek mümkün değil.

Siz ürün araştırmayı bilmiyorsunuz bence.

3000G AM4 ve A320 400-500 civarı.

Hocam bana kalırsa eBay gibi sitelerden 2. El veya yenilenmiş i5 3570 ayarı bir işlemciyi 20 25 dolara rahat denk getirirsin. 2. El bir RX 460 türevi ekran kartı çektin mi bir de uygun fiyata RAM takviyesi yaptın mi seni bayağı iyi idare eder. PS3 özel oyunlarini oynamak istiyorum dersen ortalama bir internetle PlayStation Now'dan çoğu oyunu+ bazı PS4 oyunlarını bile bedavaya oynayabilirsin. Ben köy yerinde 15Mbit internetle bile 0 laglı oynuyordum çoğu oyunu bitirdim. Sistem işini ciddiye alırsan yardımcı olurum seve seve

Konsol zengin işidir.Üzer seni.
Katılmıyorum. Uzun vadede konsol daha uyguna geliyor. PC'de orijinal kullanacaksan Steam'den aldığın oyunu satamazsın ama konsolda kutulu aldığın oyunu satabilirsin oynadıktan sonra. PS4 ve PC'ye sahibim 15 yıldır PC'de bitirmediğim kadar oyun bitirdim. Takıyosun oynuyosun. Donanım yazılım dersi yok. Mis. Durumun yoksa 2. el oyunu al oyna bitir,sat. Her çıkan oyunu zaten kimse sana 400TL çıkış fiyatından al demiyor sonuçta :)

Öncelikle merhaba kardeşim. Sana tavsiyem PC 600 650 TL arasına sat. Monitörü bence satma PlayStation bağlarsın. The Last of Us, God of War, GTA 5, RDR 1, Far Cry 4, Mortal Kombat , PES 2013, PES 2018, FIFA 2019 vs bir sürü ve benim tavsiyem PS3dür.
Kendim kullandım, herhangi bir takılma, donma, darboğaz vs. bir durum olmadı. Bir de monitöre PS3 bağlamak için 35-50TL arası bir VGA kablo alırsın. (Not: Kolları sıfır olanlardan al ve garantisine bakarak al.)

Son düzenleyen: Moderatör:
DDR2 bir sistemim var. Far Cry 3 Tomb Raider GTA4 oynatıyor ama konsola geçmek istiyorum. Kasamı 600 civarı isteyenler var bu fiyata PS3'ya da XboX360 bulur muyum? Ya da 10 gün önce 1080P monitör aldım onu da 550 TL'ye iade edebilirim ve 1100 TL'ye konsol+monitör ne önerirsiniz?

2.el PS3 mantıklı ama monitörü iade etme bence PS3'ü o monitörde oynarsın 30 FPS 600 700'e kırık PS3 bulursun istediğin oyunları yükle sil yaparsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı