PCH E Class 1.0 alınır mı?

rookie01

Centipat
PCH E Class 1.0 [PC Hocası] | R5 1400 ASUS Dual RX 580 O4G 8GB DDR4 240GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com Arkadaşlar bunu almayı düşünüyorum. Anakart olarak B450M Dragona yükseltmeyi, işlemciyi ise AMD Ryzen 5 1600 e yükseltmeyi düşünüyorum. Bunları yaptıktan sonra bilgisayarı düzgün bir şekilde kullanabilir miyim ve bütçem fazla olmadığı için bu anakartı seçmek zorunda kaldım, ASUS Prime A320M-F den çok bir farkı var mı ve düzgün çalışır mı? SSD olarak Apacer Pantherin 240 GB'lik olanı kullanılmış, bunun üzerine 40 TL daha koyarak James Donkey'in 256 GB'lik M.2 SSD'sini mi almalıyım? Son olarak RAM bakımından Apacer Panterin 8 GB'lik olanı kullanılmış, aynı özelliklerde Corsair 30 TL fazla onu mu almalıyım? Merakımı giderirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD kalsın sakın James Donkey alma. Birde SSD yi 480 GB yapsan daha iyi olur. Apacer Panther de iyi bir marka ben kendim kullanıyorum bir sıkıntısını göremedim. R5 1600 yapman mantıklı bir seçim olur anakartı'da yapabilirsen B450-M yeterli olacaktır.

Anakart ve kasa değişmeli. Anakartı B450M-Dragon yapıp kasayı da Spec-05 seçtiğinizde 2943TL oluyor. Zira bunlar kesinlikle yapılması gereken eklemeler.

Anakartı dediğin gibi buna yükseltirsen daha iyi olucaktır.
Anakart ve kasa değişmeli. Anakartı B450M-Dragon yapıp kasayı da Spec-05 seçtiğinizde 2943TL oluyor. Zira bunlar kesinlikle yapılması gereken eklemeler.
Spec-05 seçmesi yanlış olur. Bu model daha mantıklı:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı