Pch lord R5 1600 GTX 1650 4G alınır mı?

Ege Dadaş

Hectopat
Daha fazla  
İnce hesapta olan pch lord [PC Hocası] | R5 1600 GTX 1650 4G sistemini alacağım. İyi mi en uygunu bu, bu piyasada. Cevaplarsanız sevinirim, alınır mı PC parçaları?

pc.PNG

pc 2.PNG

pc 3.PNG

pc 4.PNG

pc 5.PNG

pc 6.PNG

Sistem bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair olan kasa modellerinden seç ki PSU adam akıllı olsun. Ayrıca o işlemci fazla performanslı değil. Diğer yorum yazan arkadaşların fikirlerini dikkate alın.

Ne oynamak istiyorsunuz ? Ona göre alınır alınmaz diyebilirim.
Gta 5 valorant cs minecraft devour vs. Cok guclu oyunlar oynamiycam ve normal dusuk ayarlarda oynuycam
6.590
Corsair olan kasa modellerinden seç ki PSU adam akıllı olsun. Ayrıca o işlemci fazla performanslı değil. Diğer yorum yazan arkadaşların fikirlerini dikkate alın.
Butcem bu kadar +360 tl kasa butceme yetmiyor ilerde psu degistirsem olmazmi cok begendim sistemi :(
güç kaynağı kötü ramleri 2x8 yapmanız lazım sistemin fiyatı ne kadar ona göre birşey diyelim
6.590

RAM'i 16 yapıp alın o zaman bana yeter diyorsanız ama 6.500 buna vermek verine 2 ay daha para biriktirip daha iyi bir sistem alabilme ihtimalin var çünkü ben çok yüksek grafikli oyunlar oynamıyorum dersin ama bir oyun çıkar oynamak istersin oynatmayınca sistem üzer genelde böyle olur acele etme eğer alırsanızda şimdiden hayırlı olsun.

RAM'i 16 yapıp alın o zaman bana yeter diyorsanız ama 6.500 buna vermek verine 2 ay daha para biriktirip daha iyi bir sistem alabilme ihtimalin var çünkü ben çok yüksek grafikli oyunlar oynamıyorum dersin ama bir oyun çıkar oynamak istersin oynatmayınca sistem üzer genelde böyle olur acele etme eğer alırsanızda şimdiden hayırlı olsun.
Alinirmi pisman olmak istemiyorum 8 gb simdilik yeter sonradan bi tane daha 8 alicam olmazmi

Geri
Yukarı