PCH S Class 1.1 alınır mı?

Yani 6650XT ve 6700XT arasındaki farkı bilmiyorum ama cebiniz yanmasın istiyorsanız şuna da bir göz atabilirsiniz; PCH Antumbra | AMD Ryzen 5 5500 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6650 XT 8 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu referans alarak fark var diyebilirim hocam 20fps farkediyor neredeyse

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu referans alarak fark var diyebilirim hocam 20fps farkediyor neredeyse
her oyunda 20fps değil*

Bu videoyu referans alarak fark var diyebilirim hocam 20FPS fark ediyor neredeyse

Hocam farkındayım zaten, 6700 XT çok daha güçlü bir kart. Aklımda kalmış o sistem uygun fiyatlı olarak, 12.799₺ olarak hatırlıyordum 13.498₺ olmuş paylaştıktan sonra fark ettim. Arada fark var diye atmıştım aslında, 6650XT ve 6700XT fiyatlarına hakim olmadığım için uygun fiyatlı sanmıştım. Yanlış bilgi vermiş olabilirim kusura bakmayın.

Hocam farkındayım zaten, 6700 XT çok daha güçlü bir kart. Aklımda kalmış o sistem uygun fiyatlı olarak, 12.799₺ olarak hatırlıyordum 13.498₺ olmuş paylaştıktan sonra fark ettim. Arada fark var diye atmıştım aslında, 6650XT ve 6700XT fiyatlarına hakim olmadığım için uygun fiyatlı sanmıştım. Yanlış bilgi vermiş olabilirim kusura bakmayın.

Aslında dediğiniz bir bakıma doğru bazi oyunlarda FPS farkı 3 ama birisi 12g birisi 8g

Yeni konular

Geri
Yukarı