PCI aygıtının üzerinde ünlem olması

Ekran kartı ASRock RX580 OC versiyonu Radeon'da güncelsiniz olarak gösteriyor. Çift tıklayınca bu aygıtın sürücüleri yüklenmemiş bu aygıt için uyumlu sürücü yok diyor. Sürücüyü oto ara deyince bulunmadı diyor. Ama ayrıyeten elle bul gibisinden de bir sekme var fakat ne bulacağımı bilmiyorum.
Ekran karti nedir? Sürücüler yüklü mü? Ünlemin olduğu aygıta çift tıklayınca hata mesajı çıkıyor mu?

Dosya Ekleri

• resim_2020-09-24_224611.png
    resim_2020-09-24_224611.png
    22,2 KB · Görüntüleme: 58
Buradan Windows'un hangi sürüm ise yanındaki + tuşu ile genişletip "2.07.14.327" numaralı sürücüyü indirip kur.

Evet şu anda kurdum önüme 6tane kutucuklu bir pencere açıldı AMD Ryzen Power plan AMD PCI device driver diye. Hepsini yüklemem mi gerekiyor?
Buradan Windows'un hangi sürüm ise yanındaki + tuşu ile genişletip "2.07.14.327" numaralı sürücüyü indirip kur.

Dosya Ekleri

• resim_2020-09-25_114646.png
    resim_2020-09-25_114646.png
    72,6 KB · Görüntüleme: 61
Hepsi seçili halde iken kur.

İşe yaradı👍

Bir saniye hocam ya

Abicim bu driverı kurdum da daha 3 gün önce ekran kartım fazla ısınıyor diye UV yapmıştım komple UV berbat oldu 3 defa denedim oyunlarda donuyor ondan sora oyundan atıyor, ve ayarlar otomatiğe dönmüş. Napıcam hocam ben buna yardım edin.
tamam hocam ben ayarladım onu.
İşe yaradı👍

Bir saniye hocam ya

Abicim bu driverı kurdum da daha 3 gün önce ekran kartım fazla ısınıyor diye UV yapmıştım komple UV berbat oldu 3 defa denedim oyunlarda donuyor ondan sora oyundan atıyor, ve ayarlar otomatiğe dönmüş. Napıcam hocam ben buna yardım.
İşe yaradı👍

Bir saniye hocam ya

Abicim bu driverı kurdum da daha 3 gün önce ekran kartım fazla ısınıyor diye UV yapmıştım komple UV berbat oldu 3 defa denedim oyunlarda donuyor ondan sora oyundan atıyor, ve ayarlar otomatiğe dönmüş. Napıcam hocam ben buna yardım edin.

Tamam hocam ben ayarladım onu.

Hocam sıkıntı çıktı gene ya yukarıda dediğim gibi ne yapacağım ben eski sürüme mi dönem lazım eski sürüm hangisi oluyor yardımm.
hocammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm acillllll.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı