Pckolik Alışveriş Deneyimi

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Merhaba bu rehberi alışveriş deneyimimi aktarmak için yazıyorum. Pckolik Mağazası Açıldı - Pckolik
Kendi sitelerinden Razer Viper Mini adlı fareyi 199TL'ye aldım. Siparişimden 2 gün sonra kargoya verildi, kargo firması olarak Aras Kargo ile geldi. 199TL'lik bir ürün almama rağmen kargolama ve ambalaj başarılıydı.
Baloncuklu poşete sarılmış olarak geldi. Faturayı e-fatura olarak mail adresime gönderdiler. Ben memnun kaldım, öneririm.

IMG_20220619_000924.jpg

Alttaki baloncuklu ambalaj ürünü ile birlikte geldi.

Ben şahsen hız konusunda iyi olduklarını sanmıyorum, Yurtiçi Kargo'yu işaretlememe rağmen 1 gün sonra aras kargoya verildi ve hala İkitelli Transfer merkezinde bekletiliyor, bu konuda 1-0 geride başladılar bakalım garanti/iade süreci nasıl işlenecek.

Son düzenleme:
Ben şahsen hız konusunda iyi olduklarını sanmıyorum, Yurtiçi Kargo'yu işaretlememe rağmen 1 gün sonra Aras Kargo'ya verildi ve hala İkitelli Transfer merkezinde bekletiliyor, bu konuda 1-0 geride başladılar bakalım garanti/iade süreci nasıl işlenecek.

Garantiye verdim monitörü kaç gün geçti hala inceleniyor. Bir daha tercih etmeyeceğim bir firma.

Ben şahsen hız konusunda iyi olduklarını sanmıyorum, Yurtiçi Kargo'yu işaretlememe rağmen 1 gün sonra aras kargoya verildi ve hala İkitelli Transfer merkezinde bekletiliyor, bu konuda 1-0 geride başladılar bakalım garanti/iade süreci nasıl işlenecek.
Doğrudur, ben hıza pek bakmıyorum fiyat uygunsa 1 ay sonra da gelebilir benim için. Ama hız konusunda haklısınız, yavaş.

Tamamiyle berbat bir firma, çözüm odaklı çalışmak yerine üstün çıkmak için boş polemiğe girmeye çalışıyorlar, garanti/iade gibi durumlarda ne yaşanacağı hareketlerinden az çok belli oluyor, bu firmadan alışveriş yapmak yerine daha fazla para verip alternatiflerine yöneleceğim.

PSU aldım direk kargo poşetine koyup yollamışlar birkaç yerinde ezilme ve yırtık varmış eve dönünce detaylı bakıp iade edebilirim en azından bir tur patpat sarsalardı 😞

Geri
Yukarı