Çözüldü Pckolik.com güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eray Ozturk

Kilopat
Daha fazla  
Linkini attığım bilgisayarı almayı düşünüyorum ancak daha önce buradan alışveriş yapan kimseyi görmediğim için fazla güvenemedim, eğer buradan alışveriş yapmış ya da yapan tanıdığı olan biri varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
Bir de böyle bir video var Pckolik ve shiftdelete ile birlikte ama yine de emin olamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir konum var, bak istersen:

Şöyle bir konum var, bak istersen:

Okudum, kredi kartı desteklenmiyor demişsiniz anlayamadım bana normal gözüktü.

Site çok da normal görünmüyor sanki. Ben de bu aralar hazır sistem PC almayı düşünüyorum. Diğer siteler arasında fiyat olarak en uygunu pckolik.com ama PC toplama bölümü aktif değil, hazır sistemler arasından istediğiniz PC için "seçenekler" butonu mevcut ama bastığınız zaman sayfa sizi herhangi bir yere yönlendirmiyor. Site yönetimine bu konularla ilgili birkaç mail de gönderdim herhangi bir dönüş olmadı. Şu an için pek güven verdiğini düşünmüyorum beklemedeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site çok da normal görünmüyor sanki. Ben de bu aralar hazır sistem PC almayı düşünüyorum. Diğer siteler arasında fiyat olarak en uygunu pckolik.com ama PC toplama bölümü aktif değil, hazır sistemler arasından istediğiniz PC için "seçenekler" butonu mevcut ama bastığınız zaman sayfa sizi herhangi bir yere yönlendirmiyor. Site yönetimine bu konularla ilgili birkaç mail de gönderdim herhangi bir dönüş olmadı. Şu an için pek güven verdiğini düşünmüyorum beklemedeyim.

Az önce siparişimi geçtim, ufak bir sorun oldu Instagram'dan ulaştım kendilerine hemen yardımcı oldular. Eğer bir sıkıntı çıkarsa buraya da yazacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir değil sakın almayın, ben sıvı soğutma aldım. Hasarlı ürün gönderdiler. Müşteri hizmetine durumu ilettim. Ürünün hasarlı olduğunu bildiklerini buna rağmen gönderdiklerini söylediler. Değişim için ürünü yolladım 1 aydır ürünümü yollamadılar, sürekli geçiştiriyorlar beni. Sakın ama sakın bu siteden alışveriş yapmak gibi bir hataya düşmeyin.

PCKolik güvenilirdir. Arkasında Art Sistem var. Yakında biz de yeni bir PC toplama videosu paylaşacağız 👍

Biraz bakındım da siz güvenilir demişsiniz. Ancak şikayet var da 1 yılda hiç yanıt vermemişler kimseye. Bu durumda şahsen güvenemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı