PCS 2 kupon nasıl alabilirim? (Ücretsiz)

elon_muskk

Hectopat
Inked20200819195618_1_LI.jpg

Resimde çizdiğim yeri nasıl yapabilirim? Normalde kupon para ile alınıp kazananı seçiyorsun. Ama anladığım kadarıylan maçları canlı izleyerek de hesaba 1 adet kupon alabiliyoruz? Yardımcı olursanız harika olur.

İyi forumlar!

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 643468

Resimde çizdiğim yeri nasıl yapabilirim? Normalde kupon para ile alınıp kazananı seçiyorsun. Ama anladığım kadarıylan maçları canlı izleyerek de hesaba 1 adet kupon alabiliyoruz? Yardımcı olursanız harika olur.

İyi forumlar!

PUBG’nin official Twitch adresindeki hesapları takip ederek her maç sonunda ekrana bir kod düşüyor. O kodu kopyalayıp sol altta çıkan etkinlik kodu ekle yerine yapıştırınca oy hakkını alıyorsunuz. Ancak biraz hızlı olmak gerekli 200-300 kişiye kadar kod veriyorlar. Ben 2. maçtaki kodu yakalamıştım.

PUBG’nin official Twitch adresindeki hesapları takip ederek her maç sonunda ekrana bir kod düşüyor. O kodu kopyalayıp sol altta çıkan etkinlik kodu ekle yerine yapıştırınca oy hakkını alıyorsunuz. Ancak biraz hızlı olmak gerekli 200-300 kişiye kadar kod veriyorlar. Ben 2. maçtaki kodu yakalamıştım.
Bunu okumadan önce pugb nin sitesinden bilgi sahibi oldum :D Yine de açıklamanız için teşekkürler:D Bir de her zaman mı maç sonunda kod veriyorlar ? Yani maçın tamamını izlemek zorunda mıyım ? Kodu hangi aralıkta verdiklerini ya da ne zman verdiklerini söyler misiniz ?

Bunu okumadan önce PUBG'nin sitesinden bilgi sahibi oldum :D yine de açıklamanız için teşekkürler:D bir de her zaman mı maç sonunda kod veriyorlar? Yani maçın tamamını izlemek zorunda mıyım? Kodu hangi aralıkta verdiklerini ya da ne zman verdiklerini söyler misiniz?

Hocam şöyle yapıyorum ben. Tabii geçen sefer olan sisteme göre konuşuyorum şu an. Yayını açıyorum zaten en fazla 30-33 dakika arası sürüyor maçlar yani illa ki sonuna kadar izlemenize gerek yok o süreyi takip ediyorum maç sonunda kodu veriyorlar tabii önce maç bitiminde yorum falan yapıyorlar ondan sonra birazcık da olsa takip gerektiriyor yani :)

Yeni konular

Geri
Yukarı