PCSX2'de oyunlar kasıyor

PCSX2'de oyunları açtığımda çok kasma sorunu yaşıyorum.
Sistemim: İ5 8265U işlemci, MX 130 4 GB GDDR5 ekran kartı, 8 GB DDR4 RAM, 512 GB SSD, Windows 10 sürüm 2004. Bir sürü ayar denedim ama kasma sorununu çözemedim.

riseofturkey

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Antalya/Finike
Kasması gayet normal çünkü Playstation yazılımı sadece Playstation için yazılmıştır bilgisayar için değil. Bunu bilgisayarda çözümlemek günümüzdeki en güçlü sistemden bile güçlü sistem gerektirir.

KS
Ufuk Ali Çakmak
Nasıl düzeltebilirim peki sorunu ayarları değiştiriyorlar oyunlarda 60 FPS alıyorlar ben nasıl yüksek FPS alabilirim ayarları değiştirerek?
Çünkü o zaman oynayan nasıl oynuyor yani bir ayarı falan var mı?

Son düzenleme:
Makaleler
1
Nasıl düzeltebilirim peki sorunu ayarları değiştiriyorlar oyunlarda 60 FPS alıyorlar ben nasıl yüksek FPS alabilirim ayarları değiştirerek?
Çünkü o zaman oynayan nasıl oynuyor yani bir ayarı falan var mı?

Hocam boş verin çünkü pek mümkün değil düzeltmeniz. Pcsx2 sıkıntılı bir sistem.

KS
Ufuk Ali Çakmak
Hocam boş verin çünkü pek mümkün değil düzeltmeniz. Pcsx2 sıkıntılı bir sistem.

Hocam oyun sinematikleri falan hızlı ama oyun açılınca yukarıdaki hız %100'den ellilere kadar düşüyor sonrasında kasma başlıyor sesler falan çok yavaş geliyor bir ayarı yanlış yaptım herhalde sisteme göre önerebileceğiniz ayar var mı?

Makaleler
1
Hocam oyun sinematikleri falan hızlı ama oyun açılınca yukarıdaki hız %100'den ellilere kadar düşüyor sonrasında kasma başlıyor sesler falan çok yavaş geliyor bir ayarı yanlış yaptım herhalde sisteme göre önerebileceğiniz ayar var mı?

Önereceğim bir ayar yok maalesef.

Yeni konular

Yukarı