PCX 125 vs. Honda

MotoCBR

Hectopat
Makaleler
8
Merhaba kardeşime scooter almayı düşünüyorum kardeşim acemi ilk motoru olacak beraber bende motosiklet sürücüsüyüm 2 farklı motorla gezeceğimiz motor arıyorum ama Honda dio ve PCX 125 arasında kaldım. Biliyorum PCX 125 daha iyi ama PCX 125 çok mu olur giriş seviyesi olarak hangisini almalıyım? Dio da çok fazla dezavantaj olduğu için arada kaldım.

Merhaba kardeşime scooter almayı düşünüyorum kardeşim acemi ilk motoru olacak beraber bende motosiklet sürücüsüyüm 2 farklı motorla gezeceğimiz motor arıyorum ama Honda diyor ve PCX 125 arasında kaldım. Biliyorum PCX 125 daha iyi ama PCX 125 çok mu olur giriş seviyesi olarak hangisini almalıyım? Diyor da çok fazla dezavantaj olduğu için arada kaldım.
bence pcx 125 daha iyi olur hem biraz daha iyi gider kardeşiniz için de zevkli olur giriş seviyesini aşmıcak bir motor bence alınabilir

Kardeşiniz biraz deli dolu kullanıyorsa pcx size biraz masraf çıkartabilir ilk öğrenme aşamasında.
biraz tecrübeye sahipse pcx alınabilir.

öyleyse dio ile başlamasını tavsiye ederim. manevra kabiliyeti daha yüksek bir motor ve fazla bir ağırlığa sahip olmadığı için yönlendirmesi de kolay olacaktır.

Honda vision satılıyor mu TR'de?
Birkaç kez kullandım güzel motor, önerebilirim başlangıç için.
İki motor arasından dioyu öneririm, başlangıç için. Zaten sonradan satıp daha iyi bir şey alırsınız.
Öyleyse diyor ile başlamasını tavsiye ederim. Manevra kabiliyeti daha yüksek bir motor ve fazla bir ağırlığa sahip olmadığı için yönlendirmesi de kolay olacaktır.

Bu arada sizin motor nedir?

Geri
Yukarı