PC'ye gelecek PS4 özel oyunları tahminleriniz

HooDue

Hectopat
Makaleler
1
Bildiğiniz üzere Sony PC platformuna açılmaya başladı. Şimdiki gelecek oyun Days Gone bundan sonra gelecek oyun bence büyük ihtimalle bloodborne olacak gibi. Daha sonraki zamanlarda Uncharted, Ghost of Tsushima ve God of War'ın geleceğini düşünüyorum. God of War ragnarok çıkmadan 2018 yapım God of War gelir bence. Çünkü PC tarafında GoW'u bekleyen onlarca insan var ve bu sayede devam oyunu gelmeden çıkartarak hem o kitleyi de PS5 tarafına çekmeyi planladıklarını düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Listesini yapıp blogda paylaştım. Onaylanınca inceleyebilirsiniz. Şuan onay aşamasında.

Listesini yapıp blogda paylaştım. Onaylanınca inceleyebilirsiniz. Şuan onay aşamasında.
Blog yayında. İsteyenler bakabilir.

Uncharted God of War ve Last of Us için umutlanmayın. Konsol aldıran oyunlar bunlar. Gelmez PC'ye.

Doğru söylüyorsunuz da artık PS4 ömrü bitti sayılır tabii bu oyunlar PS5'te de oynanabiliyor ama sonuçta artık o kadar satmayacağı açık. Sony büyük bir firma PC'ye getirerek oldukça satış yapabilirler ve onlar için oldukça karlı bir iş. Bunu Horizon New Dawn'da gördüler ki devamı geliyor. Zamanında millete konsol aldırttı ama artık gitgide o oyunlar eskiyor neden tekrardan satmasınlar ki?

Doğru söylüyorsunuz da artık PS4 ömrü bitti sayılır tabii bu oyunlar PS5'te de oynanabiliyor ama sonuçta artık o kadar satmayacağı açık. Sony büyük bir firma PC'ye getirerek oldukça satış yapabilirler ve onlar için oldukça karlı bir iş. Bunu Horizon New Dawn'da gördüler ki devamı geliyor. Zamanında millete konsol aldırttı ama artık gitgide o oyunlar eskiyor neden tekrardan satmasınlar ki?

Horizon hiçbir zaman bu saydığım oyunlar kada büyük bir oyun olmadı ki. Bilinmeyen bir exclusive olarak çıktı, ben onlara bir şey demiyorum zaten. Sırayla gelecekler. Ama Uncharted Last of Us God of War gran turismo gibi oyunlar PS denince akla gelen oyunlar. Bunların gelmesi çok zor.

Eskileri gelecek. Uncharted 4, TLOU 2 hariç kalan seri gelecek.

Zor ama umarım gelir, PC oyuncuları da tatmalı bu oyunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı