PC'ye virüs mü bulaştı?

Opera trojan olarak gösteriyor, görsel attım.

Daha önceden böyle bir şey yoktu diye hatırlıyorum, sanırım artık yazılım çok false- positive yapıyor. Bir daha önermeyeceğim. Gerçek zamanlı koruması az kaynak kullanılıyor, bir ihtimal hala kullanılabilir.

1653781991753.png

DISM ile başlayanlarda error 704 dedi ama SFC /scannow çalıştı.

Sfc/scannow'un bitmesini bekleyin. Sanırım, sizin Windows dosyaları ağır hasar görmüş. DISM araçları bile error veriyor.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve bunları yazın:

Kod:
DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
sfc /scannow

SFC /scannow %10'da kaldı uzun süredir ilerlemiyor.
Daha önceden böyle bir şey yoktu diye hatırlıyorum, sanırım artık yazılım çok false- positive yapıyor. Bir daha önermeyeceğim. Gerçek zamanlı koruması az kaynak kullanılıyor, bir ihtimal hala kullanılabilir.

Eki Görüntüle 1402585

Sfc/scannow'un bitmesini bekleyin. Sanırım, sizin Windows dosyaları ağır hasar görmüş. DISM araçları bile error veriyor.
Ne yaptım acaba bilgisayara ya?

Eki Görüntüle 1402585

Belki gerçekten trojandir. Opera adblockun engellediği reklamlardan biri trojan olamaz mı? Çok anlamıyorum gerçi.

SFC /scannow %10'da kaldı uzun süredir ilerlemiyor.

Ne yaptım acaba bilgisayara ya?

Bekleyin, uzun sürebilir. Korsan oyun ya da başka bir şey yüzünden eğer virüs bulaştıysa sistem dosyalarına hasar vermiş sanırım. Temiz kurulum çok iyi olacaktır. Düzelecek gibi durmuyor.

Belki gerçekten trojandir. Opera AdBlock'un engellediği reklamlardan biri trojan olamaz mı? Çok anlamıyorum gerçi.

.txt dosyalarını bile zararlı olarak görüyor. Sanırım, yazılımı geliştirmeyi bırakmışlar. Böyle değildi.
Yapma be usta bee. 😞

Sistem geri yükleme ya da Windows'u ayarlardan sıfırlamayı deneyebilirsiniz, temiz kurulum istemiyorsanız.

.txt dosyalarını bile zararlı olarak görüyor. Sanırım, yazılımı geliştirmeyi bırakmışlar. Böyle değildi.

Sistem geri yükleme ya da Windows'u ayarlardan sıfırlamayı deneyebilirsiniz, temiz kurulum istemiyorsanız.

Geri yükleme yapmayı düşünmüyorum temiz bir kurulum kesin çözer mi?
Yarın USB bellek alacağım.

Geri yükleme yapmayı düşünmüyorum temiz bir kurulum kesin çözer mi?
Yarın USB bellek alacağım.

Windows'un dosyalarının hasar gördüğünü düşününce evet, temiz kurulum kesin çözer gibi duruyor. Eğer, USB bellek almak istemiyorsanız Windows 10 ISO'sunun içinden setup.exe olarak çalıştırın.

Windows'un dosyalarının hasar gördüğünü düşününce evet, temiz kurulum kesin çözer gibi duruyor. Eğer, USB bellek almak istemiyorsanız Windows 10 ISO'sunun içinden setup.exe olarak çalıştırın.

SFC /scannow garip bir şekilde %100 oldu en son %10'da takılı kalmıştı.

Windows resource protection found corrupt files and successfully repaired them.
For Online repairs, details are included in the cbs log file located at.
windir\Logs\CBS\CBS.log. for example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. for offline.
Repairs, details are included in the log file provided by the /offlogfıle flag.

Böyle bir şey dedi.

SFC /scannow garip bir şekil %100 oldu en son %10'da takılı kalmıştı.

Windows resource protection found corrupt files and successfully repaired them.
For Online repairs, details are included in the cbs log file located at.
windir\Logs\CBS\CBS.log. for example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. for offline.
Repairs, details are included in the log file provided by the /offlogfıle flag.

Böyle bir şey dedi.

Bozuk sistem dosyalarını onarmış demek istiyor. Sonuç nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı