Çözüldü PC'yi kapat deyince sürekli açılıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Merhaba, dostum peki hiç saltere restart atmadan 1 -2 saat sonra açılıyorsa buradaki sorun daha netleşir mi.
Beklendiyse aynı şekilde içinde olan elektrik gitmiş. Arada oluyor. Kasayı havada tutarsanız bir daha böyle bir sorun olucağını sanmıyorum.
Hocam statiği boşaltmanızı (şaltere basıp power tuşuna 10 saniye durmadan basmak) ve RAM slotlarını değiştirmenizi rica edicem sizden.
@Erdem b35 Dediklerim olmazsa bilgisayar açılırken Anakartın "VGA" ışığı yanıyor mu ona bakın. Eğer açılırken hala yanmaya devam ediyorsa sırayla;
1-bilgisayarı kapatın
2-DP kablosunu çıkarın
3-bilgisayarı çalıştırın
4-çalıştırdıktan 5-6 saniye sonra dp kablosunu tekrar takın.
5-eğer bu durum çözülürse anakart sorunu olma ihtimali yükselir.

Son düzenleme:
Hocam statiği boşaltmanızı (şaltere basıp Power tuşuna 10 saniye durmadan basmak) ve RAM slotlarını değiştirmenizi rica edeceğim sizden.
@Erdem b35 Dediklerim olmazsa bilgisayar açılırken Anakartın "VGA" ışığı yanıyor mu ona bakın. Eğer açılırken hala yanmaya devam ediyorsa sırayla;
1-Bilgisayarı kapatın
2-DP kablosunu çıkarın
3-Bilgisayarı çalıştırın
4-çalıştırdıktan 5-6 saniye sonra DP kablosunu tekrar takın.
5-Eğer bu durum çözülürse anakart sorunu olma ihtimali yükselir.

Merhaba, dostum peki hiç saltere restart atmadan 1 -2 saat sonra açılıyorsa buradaki sorun daha netleşir mi.

Beklendiyse aynı şekilde içinde olan elektrik gitmiş. Arada oluyor. Kasayı havada tutarsanız bir daha böyle bir sorun olucağını sanmıyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı