PC'yi kapatınca kendiliğinden tekrar açılıyor

baranoztrkr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımda yeni olan bir sorun başlat menüsünden kapatırsam kendiliğinden tekrar açılıyor fakat kasanın Power tuşundan kapatırsam kapanıyor ve açılmıyor nasıl düzeltebilirim?

Merhaba bilgisayarımda yeni olan bir sorun başlat menüsünden kapatırsam kendiliğinden tekrar açılıyor fakat kasanın Power tuşundan kapatırsam kapanıyor ve açılmıyor nasıl düzeltebilirim?
Yazılımsal bir BUG' a benziyor. Yükselme yapınca oluyor genelde böyle şeyler. Sıfırdan mı Windows kurulumunu gerçekleştirdiniz yoksa nasıl yüklediniz?

Bende de tam tersi, bilgisayarı power tuşundan kapanırsam tekrar açılıyor, masaüstünden kapatırsam açılmıyor. Eğer Laptop ekranımı kapatmazsam gece kendi kendine açılıyor. Cidden garip...

Yeni güncellemeden sonra elin yeniden başlata basıyor olabilir bende de oluyordu alt+f4'den kapat bir de.

Yazılımsal bir Bug'a benziyor. Yükselme yapınca oluyor genelde böyle şeyler. Sıfırdan mı Windows kurulumunu gerçekleştirdiniz yoksa nasıl yüklediniz?

İlk önce Windows'tan sıfırladım sonra bu sorunla karşılaşınca en baştan Windows kurdum fakat düzeltemedim.

Geri
Yukarı