PC'yi satıp PS4 almak mantıklı mı?

PS4'ün yine ederi var. 2. el düşünürseniz PS5 almak çok daha mantıklı. Çünkü PS4 yavaş yavaş sıkıntılı olmaya başladı. 0 alacaksanız PS4 Pro alabilirsiniz.

Hocam bende PS5 geçmek istiyorum alınır tarafındayım. Hiç oyun ayar yapmadın açıp 4K 60 FPS oynamak çok cezbedici geliyor.

Hocam PS5 zaten en çok ilgi çektiği özellikde 60 FPS olması PS3 PS4'lerin hep 30 FPS kalıyordu ama eğer ki senin 4K gibi bir televizyonun varsa al tak oyna o akıcılık ayrı bir seviye özellikde bunu yeni çıkan GoW ragnarok da deneyebilirsin...

Hocam maalesef Max 10 bin bütçem var.

O zaman PS4 Pro al gitsin dostum 2 ellere bak derim ama çok pis oluyor temiz bulman zor biraz.

Hocam PS5 zaten en çok ilgi çektiği özellikde 60 FPS olması PS3 PS4'lerin hep 30 FPS kalıyordu ama eğer ki senin 4K gibi bir televizyonun varsa al tak oyna o akıcılık ayrı bir seviye özellikde bunu yeni çıkan GoW ragnarok da deneyebilirsin...

O zaman PS4 Pro al gitsin dostum 2 ellere bak derim ama çok pis oluyor temiz bulman zor biraz.
şansımı deneyeceğim

Bilgisayara ihtiyacın olmayacak mı peki? Çünkü bilgisayarın yerini PS4 ile dolduramazsın. Sadece oyun için diyorsan evet mantıklı olabilir.

Series S al, PS4 eski nesil artık, Series S'in daha 4 5 yıl desteği olacak en az.

Geri
Yukarı