PC'yi sıfırlarken elektrikler gitti

Furkannarda

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle dün bilgisayarı sifirliyordum elektrik gitti ve açınca attığım ssteki şey geliyor YT'de bir sürü video izledim yapamadım elimde 16 GB flash bellek var Windows kurulumunu oraya atarsam sonra taksam sorun düzelir mi bir de ek olarak BIOS'tan sifirliyorum aynı ekrana atıyor Windows'u Microsoft'un kendi sitesinden indirsem belli zaman sonra sorun olur mu satın almadan kullanabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220630-124148.png
    Screenshot_20220630-124148.png
    70,4 KB · Görüntüleme: 108
Windows'unuzun dosyaları herhalde bozulmuş. Tavsiyem temiz şekilde format atmanız.

iso dosyasını flash belleğe atıp bilgisayara tak pc açılırken anakartının markasına göre biosa girme tuşu olur ona bas sonra başlatma yöntemini flash bellek seç

Windows tam sıfırlanırken ve tekrar yüklenirken kesilmiş. O yüzden tekrar Windows kurman gerekiyor. Windows sıfırlamak çok sağlıklı bir şey değil bence zaten.

PC aşırı yavaştı bende kökten sifirlayayim dedim elektrikler gitti ekran hiç gelmedi.

Windows 10'u İndirin buradan Windows 10 kurulum aracını indirin ve flash belleğe atın. Boot ederken de bu belleği seçin.

Flash belleği seçip 1.sıraya geçireceksiniz

Ya benim boot çok garip fotoğrafını atsam yardım eder misiniz YouTube'da izlediklerimle bir alakası yok anlamadım

Geri
Yukarı