Pegatron C15B Anakart BIOS Güncelleme

ArdaFRKN

Hectopat
Makaleler
7
Hayatım boyunca bir kez bile BIOS güncellemedim. Casper Nirvana CSD.4210 Notebook kullanıyorum.

1642877286701.png

Nasıl kuracağımı açıklayıcı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Hayatım boyunca bir kez bile BIOS güncellemedim. Casper Nirvana csd. 4210 notebook kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1278596

Nasıl kuracağımı açıklayıcı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Bir sorununuz yoksa güncellemenizi önermem. Zaten güncel BIOS bulabileceğini de sanmıyorum malum Casper kazığı Pegatron yüzünden.

Bir sorununuz yoksa güncellemenizi önermem. Zaten güncel BIOS bulabileceğini de sanmıyorum malum Casper kazığı Pegatron yüzünden.

Dostum elimde BIOS güncelleme dosyaları yok. @Murat5038 hocamın aşağıdaki konuda paylaşmış olduğu linkte erişim reddedildi hatası alıyorum. Pegatron C15B Sürüm 702 Güncel BIOS
Dosyaları buldum arkadaşlar. BIOS Güncelleme Rehberi bu rehberdekileri uygulayarak güncelleyebilirsiniz. (DOS rehberini uyguladım.)

Son düzenleme:
Dostum elimde BIOS güncelleme dosyaları yok. @Murat5038 hocamın aşağıdaki konuda paylaşmış olduğu linkte erişim reddedildi hatası alıyorum. Pegatron C15B Sürüm 702 Güncel BIOS
Dosyaları buldum arkadaşlar. BIOS Güncelleme Rehberi bu rehberdekileri uygulayarak güncelleyebilirsiniz. (DOS rehberini uyguladım.)
Hocam elinizde Windows ile kurulum olanı varmı dos ile denedim bootta flashı seçtim tepki vermedi

Yeni konular

Geri
Yukarı