Penceresi sağda olan kasa var mıdır?

127099

Kilopat
Bilgisyarami genelde cok toz tutmasin diye yerde degil de masaustunde tutuyorum. Fakat kasa penceresi sol tarafta oldugu icin duvara bakiyor ve gunluk kullanayım sirasinda bir estetik saglamiyor. Penceresi sagda olan kasalar mevcut mu? Ya da kasalarin pencereleri istege gore ayaralanbiliyor mu?

Penceresi sağda olsa dahi şöyle görünmeyecek mi?

images (25).jpeg

Bilgisyarami genelde cok toz tutmasin diye yerde degil de masaustunde tutuyorum. Fakat kasa penceresi sol tarafta oldugu icin duvara bakiyor ve gunluk kullanayım sirasinda bir estetik saglamiyor. Penceresi sagda olan kasalar mevcut mu? Ya da kasalarin pencereleri istege gore ayaralanbiliyor mu?

Size uygun bir kasa görmüştüm önceden ama aklıma bir türlü gelmiyor ne yazıkki ismi.

Hayır. Cam ile kablolama kısmının yerini değiştiriyorlar. Bu sayede kasayı masanın sol kısmına da koyabiliyorsun.
Görsel var mı? Gözümde canlandıramıyorum o görüntüyü. Mantıksız geldi çünkü. Sonuçta anakart ve ekran kartının kablolarının yeri belli, sağdan çıkartmak imkansız yani. Ha baş aşağı takarsak o zaman oluyor ama o daha saçma kalıyor bu sefer. Ters kasa hiç görmedim merak ettim nasıl bir şeymiş.

Çok saçma bir görüntüsü varmış 😂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı